Звертались громадяни

За період з 12.02.2024 року по 16.02.2024 рік селищною радою отримано 39 звернень громадян, з них 23 прийнято керівництвом селищної ради під час особистих  прийомів. При особистому спілкуванні заявники порушували питання соціального захисту (надання матеріальних допомог на лікування, виплат допомог на поховання, отримання соціальних виплат, призначення та виплата субсидій, питання щодо актів обстеження матеріально-побутових умов), комунальні (ремонту місцевих доріг, електропостачання, водопостачання, ремонт комунальних мереж, забезпечення паливом), земельні (питання права власності на землю, вирішення спірних питань стосовно меж, надання консультацій стосовно подання заяв учасниками бойових дій). Для вирішення  порушених питань  у зверненнях громадян  надано відповідні доручення. Для отримання консультацій та записатись на особистий прийом громадянам можна за телефоном (04356) 2-14-63.

За період з 06 по 10.11.2023 селищною радою отримано 23 звернення громадян, з них 14 прийнято селищним головою Галиною Цибульською під час особистих прийомів. При особистому спілкуванні заявники порушували питання соціального захисту (надання матеріальної допомоги, призначення та виплата субсидій, забезпечення гуманітарною допомогою), комунальні (благоустрій та ремонт доріг, відновлення вуличного освітлення), земельні (вирішення земельних конфліктів). Для вирішення  порушених питань  надано відповідні доручення.

За період 25-29.12.2023 селищною радою отримано 25 звернень громадян, з них 16 прийнято керівництвом селищної ради під час особистих прийомів. При особистому спілкуванні заявники порушували питання соціального захисту (надання матеріальної допомоги, призначення та виплата субсидій, забезпечення гуманітарною допомогою), комунальні (благоустрій та ремонт доріг, відновлення вуличного освітлення, водо забезпечення, забезпечення паливом), земельні (вирішення земельних конфліктів). Для вирішення  порушених питань у зверненнях громадян  надано відповідні доручення.

За період  22-26.01.2024 до селищної ради надійшло 35 звернень громадян, з них 21 під час особистих прийомів керівництва селищної ради. При особистому спілкуванні заявники порушували питання соціального захисту (надання матеріальних допомог, отримання соціальних виплат, призначення та виплата субсидій), комунальні (благоустрій доріг, ремонт комунальних мереж, забезпечення паливом, водозабезпечення), земельні (вирішення спірних питань стосовно меж, надання консультацій стосовно подання заяв учасниками бойових дій).

Для вирішення  порушених у зверненнях громадян  питань надано відповідні доручення.

За період 19-24.02.2024 селищною радою отримано 42 звернення громадян, з них 26 прийнято керівництвом селищної ради під час особистих прийомів. При особистому спілкуванні заявники порушували питання соціального захисту (надання матеріальних допомог на лікування, на ліквідацію наслідків пожежі,  отримання соціальних виплат, призначення та виплата субсидій, обстеження матеріально-побутових умов проживання), комунальні (благоустрій доріг, водопостачання, ремонт комунальних мереж, забезпечення паливом), земельні (виділення земельних ділянок під пасовище, вирішення спірних питань стосовно меж, надання консультацій стосовно подання заяв учасниками бойових дій). Для вирішення  порушених питань у зверненнях громадян  надано відповідні доручення.