1. ЦИБУЛЬСЬКА ГАЛИНА МИКОЛАЇВНА
|
- селищний голова, голова виконкому;
|
2. ЛАДАН СЕРГІЙ ВІКТОРОВИЧ
|
|
3. АНДРУЩАК ЛЮДМИЛА ІВАНІВНА
|
|
4. БОГАЦЬКИЙ ВОЛОДИМИР ВАСИЛЬОВИЧ
|
- начальник відділу освіти селищної ради, член виконкому;
|
5. ВЕКЛЮК ВАЛЕНТИНА МИКОЛАЇВНА
|
- начальник відділу культури, молоді та туризму селищної ради, член виконкому;
|
6. ЗАГОРОДНЮК ВАСИЛЬ ВАСИЛЬОВИЧ
|
- голова ФГ “АгроуспіхВ” смт Муровані Курилівці;
|
7. КОНДРАТЮК ВІКТОРІЯ ПЕТРІВНА
|
- директор КНП “Мурованокуриловецька центральна районна лікарня”;
|
8. НІМЕЦЬ ВІТАЛІЙ ВАСИЛЬОВИЧ
|
- начальник Мурованокуриловецького районного сектору ГУ ДСНС України у Вінницькій області, член виконкому;
|
9. ОЗЕРЯНСЬКА СВІТЛАНА ІВАНІВНА
|
- заступник голови райдержадміністрації, член виконкому;
|
10. СВАТОК ОЛЕГ ВАЛЕРІЙОВИЧ
|
- заступник директора СО Могилів-Подільські ЕМ, член виконкому;
|
11. СИДОРЕНКО ЛАРИСА ГЕНРІХІВНА
|
- директор КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги Мурованокуриловецької селищної ради Могилів-Подільського району Вінницької області”, член виконкому;
|
12. ПАЛАМАР ОЛЕКСАНДР ПЕТРОВИЧ
|
- начальник сектору поліцейської діяльності (смт Муровані Курилівці) Могилів-Подільського РВП ГУ у Вінницькій області, член виконкому;
|
13. ПОГРЕБЕНКО ЮРІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ
|
- голова громадської організації “Муровано-куриловецька Асоціація Учасників Бойових дій та Ветеранів АТО”, член виконкому;
|
14. ОЗЕРЯНСЬКА СВІТЛАНА ІВАНІВНА
|
- начальник управління регіонального розвитку селищної ради;
|
15. КРАВЧУК АНАТОЛІЙ ІВАНОВИЧ
|
- староста Бахтинського старостинського округу, член виконкому;
|
16. МІЛЬКЕВИЧ ВАЛЕНТИНА ЙОСИПІВНА
|
- староста Вербовецького старостинського округу, член виконкому;
|
17. КВЯТКОВСЬКА ТЕТЯНА ВАСИЛІВНА
|
- староста Вищеольчедаївського старостинського округу, член виконкому;
|
18. БІЖКО НАТАЛЯ ФЕДОРІВНА
|
- староста Галайковецького старостинського округу, член виконкому;
|
19. СЕМЕНЮК ВІКТОР ПЕТРОВИЧ
|
- староста Дерешівського старостинського округу, член виконкому;
|
20. ГОРОДИНСЬКИЙ ВОЛОДИМИР СТЕПАНОВИЧ
|
- староста Долинянського старостинського округу, член виконкому;
|
21. МАРЕЦЬКА ЛЮДМИЛА СТЕПАНІВНА
|
- староста Жванського старостинського округу, член виконкому;
|
22. КОЗАЧИШЕН ВАЛЕРІЙ ПЕТРОВИЧ
|
- староста Конищівського старостинського округу, член виконкому;
|
23. АРНАУТ МИКОЛА ПАВЛОВИЧ
|
- староста Котюжанівського старостинського округу, член виконкому;
|
24. КОРМАН ІГОР МИКОЛАЙОВИЧ
|
- староста Курашовецького старостинського округу, член виконкому;
|
25. ЯЦЮК РАЇСА СТЕПАНІВНА
|
- староста Михайловецького старостинського округу, член виконкому;
|
26. МАЦЮК МАР’ЯНА ПЕТРІВНА
|
- староста Морозівського старостинського округу, член виконкому;
|
27. ДЕНИСОВА НАДІЯ ВАСИЛІВНА
|
- староста Наддністрянського старостинського округу, член виконкому;
|
28. ГУК ВАСИЛЬ АРСЕНІЙОВИЧ
|
- староста Обухівського старостинського округу, член виконкому;
|
29. ПОПОВА МАЙЯ АНДРІЇВНА
|
- староста Попелюхівського старостинського округу, член виконкому;
|
30. ЛАТЮК ВІТАЛІЙ ІВАНОВИЧ
|
- староста Роздолівського старостинського округу, член виконкому;
|
31. ЧУПЛАКОВА НАДІЯ МИКОЛАЇВНА
|
- староста Рівненського старостинського округу, член виконкому;
|
32. ОЛЬШЕВСЬКИЙ ВІКТОР ВАЛЕНТИНОВИЧ
|
- староста Снітківського старостинського округу, член виконкому;
|
33. КОРНУТА ПОЛІНА ІВАНІВНА
|
- староста Степанківського старостинського округу, член виконкому.
|