Вербовецький старостинський округ

старости Вербовецького старостинського округу

Мількевич Валентини Йосипівни про свою роботу за 2022-2023 роки

Керуючись Конституцією України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положенням про старосту cтаростинського округу та іншими нормативно-правовими актами, що визначають порядок його діяльності, я, Мількевич Валентина - староста сіл Вербовець та Виноградне Мурованокуриловецької селищної ради, звітую про свою роботу за 2022-2023 роки.

До складу Вербовецького старостинського округу входить два населених пункти: село Вербовець та село Виноградне.

Станом на 01.01.2022 року за підрахунками обліку особистих селянських господарств по Вербовецькому старостинському округу загальна кількість населення становить – 768 чол. в тому числі по с. Вербовець - 414чол., по с. Виноградне - 354чол. В домогосподарствах сіл округу за 2022 рік утримують: корів –59, свиней – 73, кози – 25, птиці всього – 1480шт.

Станом на 01.01.2023 року загальна кількість населення становить -754 чол., в тому числі по с.Вербовець -408чол., по с.Виноградне - 346чол. Протягом двох років народилося 2 дітей, в т.ч., с.Виноградне – 2,  померло -21 чол.,т.ч. с.Вербовець –10, с.Виноградне – 11.   Віковий склад населення : пенсіонерів –231 чол., в тому числі пенсіонерів, яким 80 і більше років – 48 чол., дітей шкільного та дошкільного віку- 101чол., працездатного населення – 422 чол., багатодітних сімей   – 9, діти з інвалідністю-5, діти, які знаходяться під опікою – 2, учасники  бойових дій – 6 чол., особа з інвалідністю внаслідок  війни – 1чол, безвісти зниклий -1 чол. та 1 чол.загиблий на війні, внутрішньо переміщених осіб-5 чол., в т.ч. дітей -3.

В домогосподарствах сіл округу за 2023 рік утримують: корів –58, свиней – 76, кози – 32, птиці всього – 1520шт.

Відповідно до покладених на мене повноважень:

- беру участь у засіданнях виконавчого комітету Мурованокуриловецької селищної ради;

- виконую доручення селищної ради, її виконавчого комітету, селищного голови;

- інформую їх про виконання доручень;

- представляю інтереси жителів територіальної громади;

- здійснюю контроль за дотриманням на території сіл кругу громадського порядку;

- здійснюю особистий прийом громадян, які звертаються з проблемами різного характеру,     надаю рекомендації та консультації. Протягом звітного періоду на особистий прийом звернулося 38 осіб  з усними запитами. Усім громадянам, які звернулись, надано необхідну інформацію та допомогу у вирішенні їх проблем.

Не допускаю на території старостинського округу дій чи бездіяльності, які можуть зашкодити інтересам територіальної громади та держави. Дотримуюся правил службової етики встановлених законодавчими актами України.

Ведеться облік військовозобов’язаних, здійснюється оповіщення військовозобов’язаних.

Проводиться  робота з  організації сплати земельного податку.

Видано довідок у межах наданих повноважень у 2022 році-276, у 2023 році – 229, видано характеристики з місця проживання громадянам для представлення до різних організацій у 2022 році -10, у 2023 році -14.

На протязі звітного періоду  приймалися заяви, адресовані органам місцевого самоврядування, які передано  за призначенням.

Здійснювалось прийняття пакетів документів для оформлення в програмі «Соціальна громада»  всіх видів допомог та  для оформлення  житлових субсидій та пільг, довідок внутрішньопереселеним особам   -364 пакети. Пільгові категорії населення   отримали грошову компенсацію на придбання твердого палива, скрапленого газу та електропостачання.

Проводились обстеження матеріально-побутових умов багатодітних сімей, громадян з інвалідністю.

Здійснювався облік, ведення та зберігання погосподарських книг.

З початку повномасштабного вторгнення  жителями округу виготовлялись маскувальні  сітки, м’ясні тушонки, окопні свічки, проводиться збір продуктів харчування для Збройних Сил України.

На території Вербовецького старостинського округу є комунальні заклади: два ФАПи - Вербовецький та Винограднянський, Вербовецька сільська бібліотека та пункт видачі книг у с. Виноградне, Вербовецький сільський будинок культури, Винограднянський сільський клуб. На протязі звітного періоду здійснюється підвіз шкільними автобусами дітей із сіл округу до дошкільного закладу та до ліцеїв в яких виявили бажання навчатися, а саме в дошкільний заклад смт. Муровані Курилівці -2 дітей, ліцей № 1 смт. Муровані Курилівці-6 учнів та ліцей № 2 смт. Муровані Курилівці -26 дітей.

Виконувались заходи з благоустрою та санітарної очистки території населених пунктів та приведення території в належний естетичний та санітарний стан. Було залучено  колективи установ, які знаходяться на території старостинського округу та значна частина  активних жителів округу.

Проведено прибирання сміття та побутових відходів, упорядковано прилеглі території біля торгівельної точки, впорядкована територія сільських ФАП, будинку культури, сільського клубу.

Впорядковано території  і побілено парк біля пам’ятників загиблих воїнів в двох селах округу.

Постійно ведуться роботи по покосу трави в парках біля могил загиблим воїнам,  прилеглих територій біля ФАПів, в центрі села, біля будинку культури та сільського клубу.

Здійснювалось прибирання, розчистка, вивезення сміття, косіння трави та приведення в належний санітарний стан кладовищ в селах округу.

Хочу щиро подякувати депутату Войтко Ю. І. та керівництву ТОВ «Рубанський Агро», за надання фінансової підтримки нашому старостинському округу для проведення робіт по благоустрою території населених пунктів.