Оголошення про оприлюднення регуляторного акту

Запрошуємо до обговорення проєкту рішення «Про встановлення ставок місцевих податків та зборів на території населених пунктів Мурованокуриловецької  селищної  територіальної громади на 2022 рік»

ПОВІДОМЛЕННЯ

1.Зміст проєкту:

Встановлення розмірів ставок місцевих податків і зборів із врахуванням вимог Податкового кодексу України. Аналіз регуляторного впливу проєкту рішення селищної ради підготовлено на виконання вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з урахуванням вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2004 року №308 «Про затвердження методик проведення аналізу впливу та відстеження результативності регуляторного акта», зі змінами (Постанова Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2015 року №1151).

2. Поштова та електронна адреса розробника проєкту:

2.1. поштова адреса: 23400, Вінницька область, смт Муровані курилівці, вул. Соборна,45 фінансове управління Мурованокуриловецької  селищної ради, тел. 2-12-98, 2-12-85.

2.2. електронна адреса: finuprmk@gmail.com.

3.Спосіб оприлюднення регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу:

Проєкт регуляторного акта з відповідним аналізом регуляторного впливу оприлюднено 15 квітня 2021 року на офіційному сайті Мурованокуриловецької громади  https://.murkur-gromada@gov.ua

До обговорення запрошуються жителі Мурованокуриловецької селищної територіальної громади, депутати селищної ради, члени виконавчого комітету, представники громадських організацій та представники господарюючих суб'єктів.

Зауваження та пропозиції від суб’єктів господарювання приймаються до 17:00 години 16 травня  2021 року.

4. Спосіб надання зауважень та пропозицій – письмово за адресою: 23400, Вінницька область, смт Муровані Курилівці, вул. Соборна,45, фінансове управління Мурованокуриловецької  селищної ради, тел. 2-12-98, 2-12-85 або на електронну адресу: finuprmk@gmail.com.

15.04.2021

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту рішення Мурованокуриловекцької селищної ради «Про затвердження Правил благоустрою Мурованокуриловецької  селищної  територіальної громади» та аналізу регуляторного впливу

1.Зміст проекту:

Затвердження єдиних для всієї Муровнокуриловецької селищної територіальної громади Правил благоустрою з дотриманням чинного законодавства.. Аналіз регуляторного впливу проекту рішення селищної ради підготовлено на виконання вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з урахуванням вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2004 року №308 «Про затвердження методик проведення аналізу впливу та відстеження результативності регуляторного акта», зі змінами (Постанова Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2015 року №1151).

2. Поштова та електронна адреса розробника проекту:

2.1. поштова адреса: 23400, Вінницька область, смт Муровані Курилівці, вул. Соборна,45 відділ з питань житлово-комунального господарства, розвитку інфраструктури, благоустрою та охорони навколишнього природнього середовища Мурованокуриловецької селищної ради.

2.2. електронна адреса: bazishen@ ukr.net

3.Спосіб оприлюднення регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу:

Проект регуляторного акта з відповідним аналізом регуляторного впливу оприлюднено 29 квітня 2021 року на офіційному сайті Мурованокуриловецької громади  https://.murkur-gromada@gov.ua

Зауваження та пропозиції від суб’єктів господарювання приймаються до 17:00 години 31 травня  2021 року.

4. Спосіб надання зауважень та пропозицій – у письмовій формі за електронною адресою:   bazishen@ ukr.net та за адресою: 23400, смт Муровані Курилівці, вул. Соборна, 45 відділ з питань житлово-комунального господарства, розвитку інфраструктури, благоустрою та охорони навколишнього природнього середовища Мурованокуриловецької селищної ради.

29.04.2021