Морозівський старостинський округ

Звіт старости Морозівського старостинського округу

Мацюк Мар'яни Петрівни про свою роботу за 2023 рік

Доброго дня всім присутнім. Виконуючи вимоги Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” щодо щорічного звітування про виконану роботу, пропоную до вашої уваги звіт про мою роботу, як старости Морозівського старостинського округа за 2023 рік. До складу старостинського округа входить 1 населенний пункт.

На території округу : один клуб , одна бібліотека, один фельдшерсько – акушерський пункт, поштове пересувне відділення, три промислових магазини, один храм.  Навчальних закладів - немає. Діти навчаються в освітніх закладах смт. Муровані Курилівці.

Чисельність наявного населення в  старостинському окрузі станом на 01 січня 2024 року складає : 492 чоловік в тому числі 25 чоловік ВПО.

За минулий рік на території старостинського округа: народжень  було - 6, померло – 11 осіб та 1 загиблий захисник України.

На даний час 22 наших односельця боронять нашу Державу. На жаль нас не оминуло горе: в цьому році загинув наш захисник, Герой, Недобейко Віктор Григорович 1984 року народження.

Відповідно до покладених на мене повноважень:

- беру участь у засіданнях виконавчого комітету селищної ради;

-  виконую доручення селищної ради, її виконавчого комітету, селищного голови та інформую їх про виконання доручень;

- щодня , крім прийомних днів здійснюю прийом громадян, які звертаються з проблемами різного характеру. Надаю рекомендації та консультації. Усім громадянам , які звертались було надано необхідну інформацію та перелік необхідних документів, контактні телефони, адреса;

- здійснюється моніторинг за дотриманням на території сіл старостинського округу громадського порядку та станом благоустрою території села;

- здійснюється облік, ведення, зберігання погосподарських книг;

- видаються довідки у межах наданих повноважень;

- працюємо в програмі «Соціальна громада», як із своїми жителями так і ВПО. Всі переселенці, які до нас приїхали і бажали зареєструватись були зареєстровані, як ВПО і оформлені відповідні виплати ;

- виконую нотаріальні дії в межах своєї компетенції: здійснено  протягом 2023 року 34 нотаріальні дії;

- готую відповідні документи для переоформлення спадщини;

- засвідчую документи та вірність їх копій;

- ведеться облік військовозобов’язаних;

- була проведена звірка призовників та військовозобов'язаних з першим відділом Могилів – Подільського РТЦК та СП;

- також ведеться облік всіх пільгових категорій, які проживають на території округу, подаються документи пільгових категорій у відділ соціального захисту населення для нарахування компенсацій на придбання твердого палива, скрапленого газу та використання електроенергії.

Попри всі проблеми та складний час протягом 2023 року спільними зусиллями на території округу було зроблено  багато :

- упорядковували території  кладовищ;

- підтримували задовільний санітарний стан на території  старостинського округу, проводили заходи по обкошування трави, вирубці сухих дерев, чагарників, ;

- в належному стані підтримувався благоустрій братської могили ;

- проводилася заготівля  дрів для опалення старостату, бібліотеки, ФАПу.

- проведено водогін на вул. Морозова за рахунок коштів місцевого бюджету та завдяки допомозі депутата селищної ради Чорного О.М. і жителів вулиці.

-  контроль за сплатою земельного податку  та мінімального податкового зобов'язання з фізичних осіб;

Протягом року видано довідок різного характеру – 281, перевірено та складено – 18 актів обстеження матеріально-побутових умов проживання жителів,  надано – 65 відповідей різним установам, здійснено  - 70 особистих прийомів громадян. Також я виконувала нотаріальні дії та надавала необхідні документи для оформлення спадщини. Здійснювала ведення та зберігання 4 –х погосподарських книг. За характером порушених у зверненнях питань головне місце займають питання комунальної та соціальної сфер:  ремонт доріг, водопровідної  мережі, освітлення вулиць,  оформлення субсидій, допомог та багато інших питань.

В 2022 році прийнято документів для оформлення субсидії на комунальні послуги від 70 мешканців , пільг – 19, здійснено реєстрацію 1 внутрішньо-переміщеної  особи.

ПЛАН ОСНОВНИХ ЗАХОДІВ НА 2024 рік

1 . Підтримувати задовільний санітарний стан на території  населеного пункту,  проводити заходи по обкосу трави,  вирубку сухих дерев, чагарників, в належному стані підтримувати братську могилу .

2. Підсипання та грейдерування деяких грунтових доріг.

3. Ліквідація стихійні сміттєзвалищ.

4.Задіяти працівників на суспільно-корисні роботи.

Наприкінці свого звіту хочу подякувати  захисникам та захисницям, які наближають нашу ПЕРЕМОГУ, селищному голові, депутатам, працівникам селищної ради, працівникам ПП «БОНАС»  керівник Чорний Олександр Миколайович, жителям, працівникам  культури та усім, хто докладає максимум зусиль для покращення життя нашого старостинського округу. Тож давайте поважати їх працю та долучатися до добрих справ. Миру. Добра. Найшвидшої нашої Перемоги. Дякую за увагу!