Оголошення про збір ідей до Плану реалізації Стратегії 2021-2023 років

Оголошується збір ідей проектів до Плану заходів з реалізації Стратегії розвитку Мурованокуриловецької селищної територіальної громади  до 2030 року, на період 2021-2023рр.

Запрошуємо усіх  зацікавлених у розвитку Мурованокуриловецької громади долучитися до формування Плану  заходів з реалізації Стратегії розвитку Мурованокуриловецької селищної територіальної громади до 2030 року, на період 2021-2023рр та подати проектні ідеї.

Всі проектні ідеї будуть розглянуті, обговорені  та проаналізовані робочою групою з розробки Плану заходів з реалізації Стратегії розвитку Мурованокуриловецької селищної територіальної громади  до 2030 року, на період 2021-2023рр.

Звертаємо особливу увагу на наступні моменти:

1) проектні ідеї мають бути подані в рамках стратегічних, операційних цілей та завдань, визначених Стратегією;

2) проектні ідеї повинні бути оформлені за встановленою формою та відповідати методичним рекомендаціям щодо подачі проектних ідей до Плану реалізації.

Збір проектних ідей триватиме до  15 липня 2021 року

КРИТЕРІЇ ВІДБОРУ ПРОЕКТНИХ ІДЕЙ ДО ПЛАНУ РЕАЛІЗАЦІЇ СТРАТЕГІЇ:

1. Проектні ідеї повинні бути спрямовані на досягнення суспільної вигоди. Отримувачем вигод від реалізації проекту не може бути окрема фізична або юридична особа.

2. Термін реалізації проекту – не більше як 3 роки.

3. Подібний проект ще не реалізовувався на території громади.

4. Існує фінансова та технічна спроможність для реалізації проекту.

5. Проектна ідея має бути представлена у формі, що додається (додаток №1 ).

6. Проектна ідея стосується одного завдання із Стратегії розвитку Мурованокуриловецької громади. (Ознайомтеся з пріоритетними напрямками розвитку  у додатку № 2 до цього оголошення).

7. Проектна ідея має бути надіслана не пізніше 15 липня 2021 року, до 17.00. Заповнені форми надсилайте на e-mail:   ueco_mk@ukr.net з поміткою «До Стратегії». Якщо у Вас виникли питання звертайтесь у відділ  економіки , інвестицій та публічних закупівель, управління  регіонального розвитку Мурованокуриловецької селищної ради, або телефонуйте за номером  2-15-00 .