28 (позачергова) сесія

Назва рішення

№ рішення

1.

Про зміну  найменування закладу загальної середньої освіти   “Cередня загальноосвітня школа  I-III ступенів №2  смт Муровані Курилівці Могилів-Подільського району Вінницької області”

1.

Про зміну найменування закладу загальної середньої освіти  “Середня загальноосвітня школа  I-III ступенів”  с. Вищеольчедаїв Могилів-Подільського району  Вінницької області”

1.

Про зміну  найменування закладу загальної середньої освіти “Навчально-виховний комплекс “Загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад” с. Жван Могилів-Подільського району Вінницької області”

1.

Про зміну  найменування закладу загальної середньої освіти “Cередня загальноосвітня школа  I-III ступенів”  с . Обухів Могилів-Подільського району Вінницької області”

1.

Про зміну  найменування закладу загальної середньої освіти “Навчально-виховний комплекс “Загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний  заклад” с. Бахтин Могилів-Подільського району  Вінницької області”

1.

Про зміну найменування закладу загальної середньої освіти  “Навчально-виховний комплекс “Загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний  заклад” с. Галайківці Могилів-Подільського району  Вінницької області”

1.

Про зміну  найменування закладу загальної середньої освіти  “Навчально-виховний комплекс “Загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний  заклад” с. Курашівці Могилів-Подільського району  Вінницької області”

1.

Про зміну  найменування закладу загальної середньої освіти “Навчально-виховний комплекс “Загальноосвітній навчальний заклад –дошкільний навчальний  заклад” с. Михайлівці Могилів-Подільського району  Вінницької області”

1.

Про зміну  найменування закладу загальної середньої освіти “Навчально-виховний комплекс “Загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад” с. Наддністрянське Могилів-Подільського району Вінницької області”

1.

Про зміну  найменування закладу загальної середньої освіти  “Середня загальноосвітня школа І-ІІ ст.” с. Степанки  Могилів-Подільського району Вінницької області”

1.

Про створення юридичної особи – закладу дошкільної освіти (дитячий садок) “Сонечко” с. Рівне Мурованокуриловецької селищної ради  Вінницької області

1.

Про створення юридичної особи – закладу дошкільної освіти (дитячий садок) “Усмішка” с. Котюжани Мурованокуриловецької селищної ради Вінницької області

1.

Про створення юридичної особи – закладу дошкільної освіти (дитячий садок) “Сонечко” с. Конищів Мурованокуриловецької селищної ради  Вінницької області

1.

Про затвердження граничної штатної чисельності комунального закладу “Мурованокуриловецька мистецька школа”

1.

Про прийняття майна у комунальну власність Мурованокуриловецької селищної територіальної громади

1.

Про надання згоди на безоплатне прийняття у комунальну власність Мурованокуриловецької селищної територіальної громади пристроїв супутникового зв’язку “Starlink

1.

Про передачу майна Мурованокуриловецької селищної територіальної громади в оперативне управління комунальному закладу “Центр надання соціальних послуг Мурованокуриловецької селищної ради”

1.

Про передачу майна Мурованокуриловецької селищної територіальної громади в оперативне управління комунальній установі “Мурованокуриловецький Трудовий архів”

1.

Про включення до переліку земельних ділянок комунальної власності, права на які виставляються окремими лотами на земельні торги щодо продажу права оренди

1.

Про підготовку лотів до проведення земельних торгів з продажу права оренди земельних ділянок комунальної власності  Мурованокуриловецької селищної ради

1.

Про  надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок водного фонду

Про створення громадських пасовищ

1.

Про внесення змін до договору оренди землі ТОВ “МТС-Агромаш”

1.

Про продовження терміну дії договору оренди землі ФОП Книжнику В.П.

1.

Про надання дозволу на викуп земельної ділянки ПП “Едельвейс”

1.

Про надання дозволу на викуп земельної ділянки гр. Бєлому О.Л.

1.

Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення, відновлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та виділення земельних часток (паїв) в натурі (на місцевості) громадянам

1.

Про надання  відмов громадянам на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок