Виконавчий комітет селищної ради

133

Про стан роботи по наданню адміністративних послуг на території Мурованокуриловецької селищної територіальної громади.

134

Про затвердження переліку адміністративних та інших послуг, які надаються через центр надання адміністративних послуг Мурованокуриловецької селищної ради, в новій редакції.

135

Про затвердження мережі закладів освіти  Мурованокуриловецької селищної ради на 2023-2024 навчальний рік.

136

Про організацію підвозу учнів, вихованців та  педагогічних працівників закладів загальної середньої та дошкільної освіти Мурованокуриловецької селищної ради у 2023-2024 навчальному  році.

137

Про затвердження умов та додаткових умов оренди нерухомого майна, що є об’єктом комунальної власності  Мурованокуриловецької селищної територіальної громади, шляхом  проведення аукціону.

138

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету селищної ради від          24 травня 2023 року №80.

139

Про недоцільність позбавлення батьківських  прав.

140

Про надання дозволу на відчуження майна, право користування яким має неповнолітній.

141

Про встановлення опіки над малолітньою дитиною, позбавленою батьківського піклування.

142

Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

143

Про надання  дозволу на видалення зелених насаджень.

144

Про доцільність призначення Галянта Ю.М. опікуном над Галянтом Я.Ю.

145

Про надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям Мурованокуриловецької селищної територіальної громади.

146

Про надання одноразової матеріальної допомоги на придбання палива  сім’ям загиблих (померлих) військовослужбовців Мурованокуриловецької селищної територіальної громади.