39 (позачергова) сесія

Назва рішення

№ рішення

1.

Про Програму інвестування житлового будівництва Мурованокуриловецької селищної територіальної громади Вінницької області “Власний дім” на 2023-2025 роки

1.

Про надання дозволу відділу освіти на розробку проектно-кошторисної документації

1.

Про створення матеріального резерву для ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, спричиненої руйнуванням греблі Каховської  ГЕС

1.

Про внесення змін до рішення 33 сесії селищної ради 8 скликання від 20 грудня 2022 року №2368 “Про бюджет Мурованокуриловецької селищної територіальної громади на 2023 рік” (зі змінами)

1.

Про надання згоди Вінницькій обласній Раді на прийняття майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області у комунальну власність Мурованокуриловецької селищної територіальної громади

1.

Про збільшення балансової вартості основних засобів

1.

Про передачу частини приміщень нежитлової  будівлі, розташованої за адресою: смт Муровані Курилівці, вул. Соборна, 117, в оперативне управління відділу освіти Мурованокуриловецької  селищної ради

1.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги

1.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок  у постійне користування  філії “Дністровська ГЕС” ПрАТ “Укргідроенерго”

1.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування КП “НАДРА” за межами с. Курашівці

1.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду в смт Муровані Курилівці гр. Корначук Г.В.

1.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду в смт Муровані Курилівці гр. Ротар В.П.

1.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду в смт Муровані Курилівці гр. Суржку В.В.

1.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду в смт Муровані Курилівці гр. Таран І.А.

1.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної форми власності в постійне користування для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти

1.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної форми власності у разі зміни цільового призначення

1.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду гр. Боднар М.П.

1.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Гуменюку Є.М.

1.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Гуменюку Р.Є.

1.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду гр. Куцулиму І.І.

1.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Осадчук Н.О.

1.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної форми власності

1.

Про надання в оренду земельних ділянок комунальної форми власності сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва під польовими дорогами на території Мурованокуриловецької селищної ради ПП “ЗАРІЧНЕ АГРО” с. Котюжани

1.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та  передачу земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) гр. Вакуляк С.В.

1.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та  передачу земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) гр. Парцевої Н.І.

1.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та  передачу їх у власність

1.

Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення, відновлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та виділення земельних часток (паїв) в натурі (на місцевості) громадянам

1.

Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та  передачу земельних ділянок громадянам у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка), для ведення особистого селянського господарства

1.

Про відмову в укладенні договору оренди землі на новий строк гр.Коваль С.В.

1.

Про внесення змін до рішень селищної ради з земельних питань