Галайковецький старостинський округ

старости Галайковецького старостинського округу

Біжко Наталі Федорівни про свою роботу за 2022-2023 роки

Керуючись конституцією та законами України, актами президента України, положенням про старосту села та іншими нормативно-правовими актами, що визначають порядок його діяльності та взаємовідносини з Мурованокуриловецькою селищною радою, звітую про роботу старости Галайковецького старостинського округу, до якого входять села Галайківці та Володимирівка, за 2022-2023роки

Кількісні дані населення сіл.

Чисельність наявного населення в селах станом на 01.01.2024 року складає 782 жителя.З них:

с. Галайківці – 700;

с. Володимирівка – 82.

Народилося:

2022 р -3 дитини;

2023 р -5дітей.

Померло:

2022р -14 осіб;

2023р -22 особи.

На території сіл проживають:

• 7 багатодітних сімей, в яких зростають 23 дитини.

Соціальним працівником обслуговуються 10 одиноких пристарілих громадян, які потребують стороннього догляду.

В гімназії с.Галайківці навчається 45 дітей. До складу гімназії входить дошкільний відділ, який відвідує 10 вихованців.

З початку повномасштабного вторгнення на території Галайковецького старостинського округу було прийнято 216 внутрішньо переміщених осіб.

Станом на 01.01.2024р. проживають 9 осіб переселенців.

Відповідно до покладених на мене повноважень:

- беру участь у засіданнях виконавчого комітету;

- виконую доручення селищної ради, селищного голови, інформую їх про виконання доручень;

- щодня, в робочий час, здійснюю прийом громадян, які звертаються з проблемами різного характеру, надаю рекомендації та консультації;

- здійснюю моніторинг за дотриманням на території сіл Галайковецького старостинського округу громадського порядку, стану благоустрою території сіл;

-  здійснюється облік, ведення, зберігання погосподарських книг, проводиться подвірний обхід;

- здійснювалися нотаріальні дії ( за 2022-2023 роки – 20);

- видаються довідки в межах наданих повноважень (видано 2022 рік-233  довідки, 2023 рік-368.);

- проводяться обстеження умов проживання сімей з числа  малозабезпечених та тих, які потрапили в складні життєві обставини, за 2022-2023 роки складено 40 актів обстеження матеріально-побутових умов проживання;

- проводиться робота по сплаті податків;

- ведеться облік сімей, дітей захисників;

- сприяю наданню психологічної підтримки особам, що постраждали в  результаті військових дій;

- надана допомога в заготівлі дров для сімей військовослужбовців, за допомогою працівника з центру зайнятості;

- здано архів сільської ради за 1994-2020 роки;

- видано довідок ВПО- 16;

- приймаю документи для оформлення пільг, субсидій (161).

В с. Галайківці працює сільський клуб, сільська бібліотека, пересувне поштове відділення зв’язку, пункт Нової пошти, фельдшерський пункт, гімназія, до складу якої входить дошкільний відділ, три магазини товарів повсякденного вжитку і ще один магазин в с. Володимирівка. Маємо на території Галайковецького старостинського округу діючий  Свято-Преображенський чоловічий монастир.

Протягом 2022-2023 років на території сіл Галайковецьго старостинського округу було виконано наступні заходи:

• підтримувався задовільний стан  території населих пунктів, проводилися заходи по обкосу трави, в належному стані підтримувалися: пам’ятний знак жертвам голодомору та могила Невідомого солдата, а також пам’ятник загиблому воїну;
  • зроблено косметичний ремонт кабінету фельдшера Галайковецького фельдшерського пункту ;
  • на території с. Галайківці, за допомогою робітника з благоустрою, утримувався в гарному стані сільський стадіон, заготовлено дрова для опалення адміністративного приміщення, бібліотеки, клубу, проводилася вирубка чагарників на Галайковецькому сільському кладовищі;
  • було проведено ремонт двох мостів через річку в селі Галайківці по вулиці Шкільна та Світанкова;
  • проводилося грейдерування вулиць Шкільна, Центральна, Молодіжна та Лугова;
  • силами жителів вулиць Лугова, Вишнева, Миру, Світанкова, Завадська  було проведено ямковий ремонт даних вулиць;
  •  за допомогою працівників культури доглянуті квітники біля стадіону та біля пам′ятника загиблому воїну ;
  • за сприяння депутата обласної ради П. П. Струсевича був придбаний для сільського клубу тенісний стіл;
  • проводилось обслуговування вуличного освітлення в селах громади.

З початку повномасштабного вторгнення  жителі Галайковецького старостинського округу згуртувалися, щоб  допомогти нашим воїнам та внутрішньо переміщеним особам. Було створено гуманітарний штаб при сільському клубі, збирали продукти харчування, теплий одяг, постільну білизну, ковдри та речі першої необхідності. Плели захисні сітки, допомагали з забезпеченням житлом  переселенців. Було організовано виготовлення тушонок для наших захисників (1850 банок).

Хочу зазначити, що  всі ремонтні роботи в фельдшерському пункті, доріг, мостів, придбання інвентаря, дитячих новорічних подарунків, вивезення твердих побутових відходів та вирішення безліч господарських питань проводилося за сприяння керівників фермерського господарства «Велес Віта» П. П. Струсевича, фермерського господарства «Добробут» В. В. Загороднюка та агрофірми «Рубанський Агро».

Наприкінці звіту хочу висловити слова вдячності селищному голові, працівникам селищної ради, депутатам, підприємцям, фермерським господарствам, керівникам підприємств, всім, хто в цей важкий для нашої країни час докладає зусиль для покращення життя нашої громади.