Комунальний заклад "Центр надання соціальних послуг Мурованокуриловецької селищної ради"

Комунальний заклад «Центр надання соціальних послуг Мурованокуриловецької селищної ради»

Мета діяльності:

надання соціальних послуг громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, сім’ям, дітям та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги.

Основними завданнями є:

• проведення соціально-профілактичної роботи, спрямованої на запобігання потраплянню в складні життєві обставини  сімей, дітей та молоді;
  • виявлення сімей, дітей та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги;
  • виявлення громадян похилого віку, осіб з інвалідністю, хворих, які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги;
  • забезпечення якісного надання соціальних послуг;
  • здійснення соціального супроводу сімей, дітей та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги, надання їм соціальних послуг за результатами проведеної  оцінки потреб у таких послугах;
  • забезпечення взаємодії із підрозділами управлінь, відділами, старостами селищної ради та територіальними підрозділами центральних та місцевих органів виконавчої влади, підприємствами, установами та організаціями, а також залучення потенціалу територіальної громади до проведення соціальної роботи.

ПЕРЕЛІК
 соціальних послуг, що надаються особам, які перебувають у складних життєвих обставинах і не можуть самостійно їх подолати

• догляд вдома;
  • стаціонарний догляд;