МУРОВАНОКУРИЛОВЕЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА
Вінницька область, Могилів-Подільський район

Обухівський старостинський округ

Звіт старости Обухівського старостинського округу

Гука Василя Арсенійовича за 2021 рік

Повноваження старости Гука В.А. по Обухівському старостинському окрузі розпочалися з 08 лютого 2021 року на підставі розпорядження Мурованокуриловецького селищного голови.

Обухівський старостинський округ обслуговує 5 населених пунктів: с. Обухів, с. Берлядка, с. Привітне, с-ще. Малий Обухів, с-ще. Котюжани.

Кількість населення Обухівського старостинського округу – 1656 чол., в т.ч. с. Обухів – 735 чол., с. Привітне – 386 чол., с. Берлядка – 224 чол., с-ще. Малий Обухів – 250 чол., с-ще. Котюжани – 61 осіб.

У 2021 році народилось 6 дітей, померло 30 осіб. Старостинський округ налічує 632 домогосподарства. З 1656 наших жителів майже гендерна рівність 783 чоловіків та 873 жінок в т.ч. по населених пунктах:

Населений пункт

К-сть населення

Чоловіків

Жінок

с. Обухів

 

1046

476

570

с. Привітне

 

387

193

194

с. Берлядка

224

113

111

 

 

 

 

 

                       

 

 

По віковому складу

Усього, у т.ч. у віці, років

усього

У тому числі:

чоловіки

У тому числі:

жінки

 

1656

783

873

0-5

75

40

35

6-17

255

137

118

18-34

347

191

156

35-54

488

233

255

55-59

98

48

50

60 і старші

393

134

259

 

До речі, найстаршій жительці нашого села Довбуш Ганні  Іванівні 26 грудня виповнилось 100 років.

В СЗШ с. Обухів навчається 154 дитини.  Дитсадок «Колосок» в с. Обухів відвідує 25 діток, дитсадок «Сонечко» у с. Привітне - 18 вихованців.

На території старостинського округу працюють сільгоспвиробники ФГ «Вищеольчедаївське», ПП «Влад», ФГ «Нове життя-Г»,МХП «Епіцентр». Здійснюють свою діяльність ТОВ «Котюжани ЗЕРНО», АГРОХІМПРОДУКТ, ТОВ «КЕАРФІЛД» (колишня Агроімпрорт ЛТД).

За звітній період мною видано 606 довідкових документів.

По напрямку матеріальної допомоги жителям сформовано 12 пакетів документів, а селищною радою надані відповідно матеріальні виплати цим заявникам.

Всім особам, які зверталися для надання житлової субсидії справи сформовані та передані до УСЗН.

Протягом двомісячника благоустрою з центру зайнятості було залучено 1 безробітного, а також згідно трудового договору працював робітник з благоустрою.

 Підбиваючи підсумки роботи Обухівського старостинського округу за 2021 рік варто зазначити, що завдяки співпраці з депутатським корпусом, виконавчим апаратом селищної ради, керівниками агроформувань, жителями нашого округу вдалося дещо зробити, про що вже говорилося в ЗМІ та висвітлювалося в соціальних мережах, зокрема в групі старостинського округу. Дозвольте зупинитися на основних.

Перед початком робіт проведено збори  громадян за місцем проживання, де обговорили проєкт плану робіт на 2021 рік, вислухали зауваження та пропозиції по проєкту плану і було зроблено:

  • Проведено ремонт, замінено котел, зроблено каналізацію в колишньому  приміщенні сільської ради, куди перемістили з аварійного приміщення  лікарську амбулаторію ЗПСМ, де розміщено – сімейний лікар, стоматологічний кабінет, денний стаціонар, кабінет для щеплення, аптека, картотека. Фінансування і основну роботу проведено за рахунок центру ПМСД;
  • В СЗШ с. Обухів проведено заміну котлів на суму 2.9 млн грн. за рахунок бюджету Мурованокуриловецької селищної ради;
  • Проведено капітальний ремонт будівлі 60-х років (фінський будиночок) та його благоустрій, де розміщено офіс старости та поштове відділення - фінансування здійснено за рахунок Народного депутата України Лариси Білозір, ФГ «Вищеольчедаївське» Дмитрука В.І., Дмитрука Р.В., селищної ради, ПП «Влад», власні кошти старости. Хочу особливо подякувати Вовку Володимиру Андрійовичу.
  • Розчистили в центрі с. Обухів став «Шкільний», який буде місцем для відпочинку та пожежним водоймищем. Фінасування здійснювалося за рахунок коштів жителів села, які здали 14 637 грн, ФГ «Велес Віта», ФГ «Вищеольчедаївське», ПП «Влад», власні кошти старости;
  • Створено філіал Мурованокуриловецької ДЮСШ при Обухівській СЗШ на чолі з Зелененьким М.В., де створено групи: футболу (відвідує 32 д.), волейболу (16 д.), тенісу (12 д.). Придбано 3 тенісні столи;
  • Розчищено узбіччя дороги 300 м від залізничного переїзду до «Газоскладу», де встановлено автобусну зупинку, посаджено 45 дерев туї, які негідники вирвали і викинули через дорогу, але ніхто не допоміг і правоохоронні органи не захотіли знайти цю бидлоту. На місці знищених туй посаджено 47 дерев берізок. Фінансування здійснено за рахунок ФГ «Вищеольчедаївське», ФГ «Велес Віта», ПП «Влад» та власні кошти старости;
  • Проведено заміну дерев’яних опор на залізобетонні по вул. Парковій в с. Привітне та встановлено вуличне освітлення. Фонарі для вуличного освітлення надав Лисак Анатолій Володимирович, який проживає у м. Одеса. Роботу проведено за сприяння депутата обласної ради Поліщука А.Л.
  • Встановлено вуличне освітлення біля офісу старости;
  • Проведено ремонт дороги в с. Берлядка по вул. Лесі Українки, поверхневий ремонт дороги у с. Привітне, підсипано дорогу до кладовища у с. Обухів та провул. Дружби;

Хочу особливо відмітити і сказати велике щире спасибі жителям, які відгукнулися на прохання навести порядок на сільському кладовищі. Так в с. Обухів розчистили старе кладовище, вирізали чимало старих дерев, кущів, розчистили дорогу на кладовище. На протязі року підкошували бур’яни на новому і старому кладовищах. Для проведення даних робіт не байдужі жителі здали біля 8 000 грн, які збирала Болюх Н.П.

Заслуговує на увагу те, що на зборах громадян села Обухів призначили відповідальним працівником на кладовищах Гупала В.В., пропоную це зробити в с. Привітне і в с. Берлядка. Особливо турбує жителів - старі сухі дерева на кладовищах, які падуть, ламають хрести, пам’ятники.

Встановлено хрест, відновлено пам’ятний знак жертвам голодомору в 1932-1933 рр. в с. Обухів.

 Силами жителів, під керівництвом Коваль Галини розчистили вулицю Польову.

Проводиться прибирання сільського базару Гупал О.В.

За Вашу працю, за небайдуже відношення до життя та розвитку наших сіл велике Вам щире дякую.

Для того, щоб наші села не занепадали, вулиці мали пристойний вигляд нам необхідно зробити ще більше і краще. Тому пропоную на Ваш розгляд проєкт плану соціально-економічного розвитку Обухівського старостинського округу на 2022 рік.

Проєкт Плану соціально-економічного розвитку

Обухівського старостинського округу сіл Обухів, Привітне, Берлядка,

с-ща. Малий Обухів, с-ща. Котюжани на 2022 рік

Для того, щоб наші села не занепадали необхідно зробити ще більше, ніж у 2021 році. Тому пропонуємо на ваш розгляд проєкт плану соціально-економічного розвитку Обухівського старостинського округу на 2022 рік. Ваші пропозиції просимо надсилати в групу, а також особисто в офіс старости. В подальшому, даний проєкт та ваші пропозиції будуть обговорені на загальних зборах громадян за місцем проживання.

         Відповідно бюджету Мурованокуриловецької селищної ради на 2022 рік коштів на розвиток громад виділяється зовсім мало. Так на благоустрій населених пунктів – 1 910 000 грн, організацію і проведення громадських робіт – 850 тис. грн.

         Тому для виконання наміченого ми маємо залучати  кошти спонсорів та населення через комунальне підприємство «Розвиток» та громадські організації.

с. Обухів

1. Створення на базі Обухівської СЗШ колективу художньої самодіяльності «Обухівські барви».

2. У зв’язку з відсутністю будинку культури, пропонуємо побудувати «літній кінотеатр», використавши будівельні матеріали колишнього клубу по вул. Аграрній.

3. Встановлення автобусної зупинки на трасі Муровані Курилівці-Горай.

4. Заміна системи опалення в СЗШ І-ІІІ ст. с. Обухів

5. Ремонт автозупинки в центрі села.

6. Благоустрій біля офісу старости, пошти.

7. Встановлення дитячого майданчика на території Обухівської СЗШ, за кошти народного депутата Лариси Білозір.

8. Взяти участь у конкурсі проєктів та встановити вуличне освітлення по вул. Аграрній протяжністю 1932 метри.

9. Виготовлення та встановлення сміттєвих баків для сміття.

10. Створення зони відпочинку біля ставу «Шкільний» та його зариблення.

11. Підтримання належного стану на кладовищах:

Нове кладовище – скошування бур’янів;

                             поправити похилі пам’ятники на могилах;

Старе кладовище – зрізування старих дерев;

                                скошування бур’янів;

                                встановити ворота.

12. Підтримання в належному стані прибудинкових територій та присадибних ділянок»

с. Привітне

1. Виготовлення ПКД для прийняття участі у Програмі Будівництва системи водопостачання по вул. Соборна, Шкільна, Садова, Робітнича.

2. Ремонт Будинку культури.

3. Підсипання вулиць Дружби, Гагаріна, Соборна.

4. Підтримання в належному стані сільського кладовища:

- зрізування старих дерев;

- скошування бур’янів;

- встановлення стола і хреста для проведення богослужінь;

5. Встановлення вуличного освітлення по вул. Паркова, Дружби, Гагаріна, Робітнича.

6. Виготовлення та встановлення сміттєвих баків;

7. Підтримання належного стану прибудинкових територій, присадибних ділянок.

с. Берлядка

1. Ремонт пам’ятника загиблим воїнам односельчанам;

2. Ремонт сільського будинку культури;

3. Підсипання вул. Садова, Молодіжна;

4. Наведення належного стану на території сільського кладовища:

- зрізування старих дерев;

- ремонт надгробних знаків зруйнованих поваленими вітром деревами;

- розчищення площі для захоронення;

- встановлення хреста, столу та ремонт майданчика для проведення богослужінь;

- побудова приміщення для схову інвентаря, який використовується для захоронення;

- скошування бур’янів, порослі молодих дерев.

5. Підтримання в належному стані прибудинкових територій та присадибних ділянок.

Це все теоретично, а на практиці під все задумане необхідні людські ресурси і кошти. Відповідно бюджету Мурованокуриловецької селищної ради на 2022 рік коштів на розвиток громад виділяється зовсім мало.  Тому для виконання наміченого ми маємо залучати  кошти спонсорів, а це агроформування та кошти населення, через комунальне підприємство «Розвиток» та громадські організації.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних