A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
МУРОВАНОКУРИЛОВЕЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА
Вінницька область, Могилів-Подільський район

Оголошення

                                                                                    Додаток 2

до розпорядження селищного   голови

                                                                            від 15.09.2021 р.№ 306-ОС

 

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ

Мурованокуриловецька селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи органів місцевого самоврядування:

Начальника служби у справах дітей. Вимоги до кандидата на посаду: освіта вища за відповідним освітньо – кваліфікаційним рівнем спеціаліста   або  відповідно магістра; стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств,  установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років ; вільне володіння державною мовою.

УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ:

Особи, котрі бажають взяти участь у конкурсі подають до конкурсної комісії Мурованокуриловецької селищної ради такі документи :

– заяву про участь  у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органах місцевого самоврядування та проходження служби ;

– згоду на збір та обробку персональних даних;    

– заповнену особову  картку форми П 2-ДС ;

– дві фотографії розміром 4 х 6 см ;

– копію документів про освіту, підвищення кваліфікації;

– декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (NAZK.GOV.UA).

– копію першої, другої та одинадцятої сторінок паспорта громадянина України;

– копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

– копію документа про повну загальну середню освіту за умови, що такий документ підтверджує вивчення української мови як навчального предмета (дисципліни) або копію Державного сертифіката про рівень володіння державною мовою (витяг з реєстру Державних сертифікатів про рівень володіння державною мовою), що підтверджує рівень володіння державною мовою, визначений Національною комісією зі стандартів державної мови.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення конкурсу за адресою: смт. Муровані Курилівці, вул.Соборна, 45, Мурованокуриловецька селищна рада,   тел.2-14-63.       

 

 

 

 

         

          Відділ культури, молоді та туризму  Мурованокуриловецької селищної ради (далі-Орган управління) оголошує конкурс на  зайняття посади директора комунального закладу «Мурованокуриловецький Центр культури і дозвілля».  

      Вимоги до кандидатів

      До участі у конкурсі запрошуються особи, які мають вищу освіту, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіють державною мовою та здатні за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

      Не може бути призначена на посаду директора комунального закладу «Мурованокуриловецький Центр культури і дозвілля» особа, яка: за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена; має судимість за вчинення кримінального правопорушення, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення правопорушення, пов’язаного з корупцією; є близькою особою або членом сім’ї керівника Органу управління.

 

       Подання документів для участі в конкурсі

     Усі зацікавлені особи можуть взяти участь у конкурсі на зайняття посади директора комунального закладу «Мурованокуриловецький Центр культури і дозвілля».  

     Особа, яка бере участь у конкурсі, упродовж 30 днів з 25 червня 2021 року (дня оголошення конкурсу) на поштову та електронну адреси відділу культури, молоді та туризму Мурованокуриловецької селищної ради надсилає такі документи:

    - заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

    - автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

    - копія документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту;

    - два рекомендаційні листи довільної форми;

    - мотиваційний лист довільної форми.

     Перелік зазначених документів не є вичерпним. Особа може надати інші документи, які, на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості.

     Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.              

     Упродовж трьох робочих днів після закінчення строку подання документів для участі в конкурсі Орган управління оприлюднює подані кандидатами документи на офіційному веб-сайті Мурованокуриловецької селищної ради відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

    Усі зацікавлені особи протягом семи днів з дня оприлюднення відомостей про кандидатів можуть подавати пропозиції та зауваження щодо кандидатур на електронну пошту Органу управління, які передаються конкурсній комісії.

    Під час проведення конкурсу обробка персональних даних учасників здійснюється відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

 

23400 вул. Соборна, 78, смт. Муровані Курилівці,

Могилів-Подільського району Вінницької області

тел.(04356)2-11-93

e-mail: mkkultura@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

Відкритий

міжнародний УНІВЕРСИТЕТ

розвитку людини

"УКРАЇНА"

Open International

UNIVERSITY

of Human Development

"UKRAINE"

ВІННИЦЬКИЙ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ ІНСТИТУТ УНІВЕРСИТЕТУ «УКРАЇНА»

Україна, 21036, м. Вінниця,                                                                                тел./факс (0432)                                                                                                                              327050

вул. Хмельницьке шосе, 23 «А»                                                                        e-mail: vsei.vn.ua@ukr.net

 

 09.06.2021 1/27-140

 

 

 

Голові Мурованокуриловецької селищної громади

                                                                                                ЦИБУЛЬСЬКІЙ Г.М.

 

                                                                    Шановна Галино Миколаївно!

За останні роки відбулися значні зміни у законодавстві щодо вимог до кваліфікації працівників різних установ та організацій. Тому все більш нагальним стає питання отримання вищої освіти, підвищення кваліфікації та перепідготовки робітників за фахом.

Вінницький соціально-економічний інститут здійснює навчання за освітнім ступенем «Бакалавр» та «Магістр» за наступними спеціальностями: «Психологія»,

«Фізична терапія, ерготерапія», «Право», «Менеджмент», «Соціальна робота»,

«Фінанси, банківська справа та страхування», «Середня освіта», «Спеціальна освіта», «Фізична культура і спорт», «Журналістика».

Вінницький фаховий коледж здійснює підготовку за освітнім ступенем

«Молодший бакалавр» за спеціальністю «Право», «Журналістика», «Туризм»,

«Облік та оподаткування», «Соціальна робота», «Маркетинг» та «Кваліфікований робітник» за спеціальностями «Соціальний робітник» та «Перекладач жестової мови».

Звертаємо Вашу увагу, що на одночасне навчання за двома спеціальностями діє спеціальна пропозиція – 50% оплати вартості на другу спеціальність.

Додатково повідомляємо, що в інституті можливо навчання за бюджетні кошти, а саме: підготовка та перепідготовка за програмою «45+» (офіційно працевлаштовані особи з вищою освітою та віком старші за 45 років) та особи з інвалідністю.

Також в інституті постійно діють курси з підвищення кваліфікації для фахівців сфери судочинства та юстиції, працівників освітньої галузі, сфери охорони здоров’я, галузі психології.

Вінницький інститут пропонує унікальну можливість отримати диплом країни ЄС за умови навчання за програмою подвійного диплому.

За потреби, здобувачі освіти мають можливість пройти офіційну практику в європейських країнах (Німеччина, Польща, Турція, Болгарія), за яку можуть отримати оплату від 9,5 євро за 1 год.

Просимо Вас довести інформацію до відома усіх зацікавлених осіб.

 

Контактна інформація:

Чорноус Анна Сергіївна (096) 389-12-72

(063) 507-88-26

pk.uu.vin@gmail.com

Панасюк О.О. (098)42-17-141

 

З повагою,

Директор                                                     Ганна ДАВИДЕНКО

 

Лікуєтеся в стаціонарному відділенні?

Отримайте безкоштовну путівку в санаторій!

Кожна застрахована особа (офіційно працевлаштована, в тому числі і ФОП,із заробітної плати якої сплачується ЄСВ(єдиний соціальний внесок) у Пенсійний Фонд) має право на отримання відновного лікування в санаторно-курортному закладі після перенесених захворювань і травм за рекомендацією лікуючого лікаря та за наявності висновку лікарсько-консультативної комісії, що призначається після закінчення гострого періоду захворювання в разі наявності обмежень життєдіяльності і надається відповідно до профілів медичної реабілітації. Ця соціальна послуга є повноцінним продовженням стаціонарного лікування, сприяє  найшвидшому відновленню здоров'я, поверненню до праці, уникненню випадків інвалідності.

Медична реабілітаціятерміном до 24 днів проводиться за такими профілями:

1. Нейрореабілітація: підгострий період інсультів (після оперативних втручань на судинах мозку або без них); підгострий період черепно-мозкових травм.

2. М’язово-скелетна реабілітація: підгострий період після операцій на опорно-руховому апараті (ортопедичних, травматологічних); підгострий період опіків; ревматологічні захворювання.

3. Кардіопульмонарна реабілітація: підгострий період інфаркту міокарда (після оперативних втручань на судинах серця або без них); стан після пролікованої нестабільної стенокардії (після оперативних втручань на судинах серця або без них); підгострий період після операцій на серці; підгострий період захворювань легень; підгострий період після операцій на легенях, у тому числі з приводу гнійних процесів нетуберкульозного характеру; цукровий діабет у дорослих осіб та дітей.

4. Медико-психологічна реабілітація учасників АТО: порушення адаптації; розлади, пов’язані із споживанням їжі; неорганічні розлади сну; соматоформні розлади; неврастенія.

5. Реабілітація після оперативних втручань на органах зору: підгострий період після оперативних втручань на органах зору.

6.  Реабілітація при порушенні перебігу вагітності: ускладнена вагітність.

7. Інша (соматична) реабілітація: підгострий період після оперативних втручань на органах травлення; підгострий період після оперативних втручань на органах сечостатевої системи (оперативного та інструментального видалення каменів з нирок і сечових шляхів, ударно-хвильової літотрипсії); підгострий період після оперативних втручань на жіночих статевих органах.

Зазначаємо, що лікування в реабілітаційному відділенні санаторно-курортного закладу для застрахованої особи є безкоштовним, оскільки вартість стовідсотково відшкодовується за рахунок коштів Фонду соціального страхування України. Крім того, на весь період реабілітаційного лікування надається листок непрацездатності, який також оплачується за рахунок коштів Фонду.

Звертаємо увагу, що всі санаторно-курортні заклади, до яких направляються пацієнти за кошти Фонду, суворо дотримуються наявних протиепідемічних заходів для протидії поширенню коронавірусної інфекції і гарантують безпеку застрахованих осіб.

Для отримання більшої інформації або консультації можна звернутись до спеціаліста

Барського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Вінницькій області

у ЦНАП Мурованокуриловецької селищної ради за тел.: (04356) 2-24-26.

ПОВІДОМЛЕННЯ

для громадян, які перебувають на квартирному обліку

У зв’язку з проведенням виконавчим комітетом Мурованокуриловецької селищної ради перереєстрації громадян, які перебувають на квартирному обліку, вищезазначеним громадянам необхідно до 01 липня 2021 року надати такі документи:

- довідку з місця проживання про склад сім’ї та реєстрацію всіх членів сім’ї, які перебувають на квартирному обліку, а також чоловіка/дружини (у разі одруження), якщо вони зареєстровані за іншим місцем проживання;

- копії паспортів (ст.1, 2, 10 та всі сторінки з відмітками реєстрації) заявника та повнолітніх членів сім’ї;

- інформаційну довідку з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно заявника та членів його сім’ї;

- копію свідоцтв про народження дітей;

- копію свідоцтва про одруження;

- копії інших документів, які засвідчують зміни у складі сім’ї (розлучення, смерть, тощо);

- копії довідок про присвоєння ідентифікаційного номеру всіх членів сім’ї;

- документ, який дає право на включення до пільгової черги (оригінал та копія, завірений, належним чином).

Звертаємо увагу на те, що більшість громадян тривалий час не поновлювали документи, облікові справи містять застарілі дані, відсутні копії необхідних документів, що не дає змоги впорядкувати облік громадян, які перебувають у черзі на одержання жилих приміщень з обов’язковим додержанням порядку існуючої квартирної черги.

В зв’язку з цим, громадяни, які станом на 01 липня 2021 року не пройдуть перереєстрацію квартирного обліку, вважатимуться такими, що не потребують поліпшення житлових умов.

Прийом документів здійснюється з понеділка по п’ятницю, з 8-00 до 12-00 год. за адресою: смт Муровані Курилівці, вул. Соборна, 135 (приміщення Пенсійного фонду України), 2-й поверх, відділ з питань житлово-комунального господарства, розвитку інфраструктури, благоустрою та охорони навколишнього природного середовища управління регіонального розвитку селищної ради, т-н: 2-10-25 та старостами  відповідних старостинських округів.

 Виконавчий комітет Мурованокуриловецької селищної ради

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь