Роздолівський старостинський округ

Звіт старости Роздолівського старостинського округу

Латюка Віталія Івановича за 2021 рік

Керуючись Конституцією та законами України, положеннями про старостат та іншими нормативно-правовими актами, що визначають порядок діяльності та взаємодії з Мурованокуриловецькою селищною радою, звітую про роботу старости за період з лютого 2021 року по січень 2022 року.

Старостинський округ складається з 2-х населених пунктів: село Роздолівка та с.Перекоринці.

Станом на 01.01.2022 р,  на території старостин6ського округу зареєстровано 973 людини. З них – дітей від 0 до 15 років 125 осіб, підлітків з 15 до 18 років 33 особи, чоловіків з 18 років 379 (з яких 78 пенсійного віку) та жінок з 18 років 436 (з них 148 пенсійного віку).

Пільгова категорія населення складає:

Чорнобильці – 5 осіб;

Учасники ООС – 4 особи;

Діти з вадами здоров’я – 3 особи;

Багатодітні родини – 8;

Одинокі особи похилого віку, які потребують стороннього догляду – 22 особи.

На території старостинського округу функціонують 2 сільських клуби та 2 бібліотеки.

Я, як староста та член виконавчого комітету, виконую доручення селищної ради, її виконавчого комітету, селищного голови, та інформую їх про виконання доручень. Сприяю виконанню на території старостинського округу «Програми соціально-економічного та культурного розвитку», затвердженої рішенням селищної ради.

Здійснюю моніторинг стану дотримання їхніх прав і законних інтересів у сфері соціального захисту , культури та спорту, житлово-комунального господарства, реалізації ними права на працю та медичну допомогу.

Прийом громадян проводжу по місцю роботи в межах робочого часу та в позачерговий час за місцем проживання жителів села. При особистому прийомі громадян та в телефонному режимі було надано 680 консультацій.

Видано 253 довідки, 23 акти обстеження матеріально побутових умов, вчинено 7 нотаріальних дій.

Оформлено та направлено___ справ до УСЗН Могилів-Подільської РДА на призначення житлових субсидій, соціальних допомог мало захищеним верстам населення.

Благоустрій

Жителі сіл беруть активну участь в соціально-економічному та культурному житті сіл. Проводиться впорядкування подвірїв , господарств, приватних магазинів,установ та прилеглих до них територій узбіччя під’їзних доріг, пам’ятних місць. Здійснюється моніторинг за дотриманням на території округу громадського порядку спільно з офіцером поліції.

За звітний період на території округу проведено наступні роботи:  Косметичний ремонт пам’ятників загиблим воїнам у другій світовій війні.  За фінансової допомоги в сумі 75 тис. гривень депутата селищної ради  Л. В. Огірчук було відновлено вуличне освітлення в с. Роздолівка. Для ремонту вуличного освітлення в с. Перекоринці фінансову допомогу надали, депутат селищної ради Лунько О. О. 5 тис. гривень та  підприємець Скрипник А. І. 5 тис. гривень.

Також депутат селищної ради Лунько О. О. та підприємець Скрипник А. І. надавали допомогу найманими працівниками, які виконували так роботи як:  скошування бур’янів, розчищення від кущів та чагарників територію парку, кладовища, узбіччь доріг, побілка дерев.

В веснянно-літній період був задіяний працівник з благоустрою Трачук А.М., який  до роботи відносився добросовісно.

За фінансування ТОВ «Агрофірма Рубанський»  було облаштовано зупинку для очікування автотранспорту,  а також упорядковано сміттєзвалище. Здійснюється облік, ведення, зберігання погосподарських книг та архівних матеріалів, які знаходяться в старостаті.

Працюю для покращення умов життя та побуту населення сіл старостату, спільно з депутатами селищної ради, керівниками агроформувань. Дякую всім за розуміння співпрацю надання допомоги. Найважливіше у роботі вважаю взаєморозуміння, співпрацю та довіру мешканців старостату, депутатського корпусу, керівництва громади у спільному вирішенні проблем.   План основних заходів на 2022 рік.  Поточний ремонт дорожнього покриття вулиць.

Ремонт системи вуличного освітлення.Вирішення проблеми вивозу сміття та інші питання.