25 (позачергова) сесія

Назва рішення

№ рішення

1.

Про затвердження Статуту комунального підприємства “Мурованокуриловецький водоканал” в новій редакції

Про затвердження Статуту комунального підприємства “Розвиток”  в новій редакції

1.

Про внесення змін до видів економічної діяльності комунального підприємства “Надра Мурованокуриловецької селищної ради” та затвердження Статуту в новій редакції

1.

Про об’єкти права комунальної власності Мурованокуриловецької селищної територіальної громади

1.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  інвентаризації земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва ПП “ВЛАД”

1.

Про надання гр. Яновському В.Й. в тимчасове платне користування земельної ділянки, яка перебуває в запасі

1.

Про надання  відмови гр. Кондратюк М.М. щодо передачі земельної ділянки в оренду.