49 (позачергова) сесія

Назва рішення

№ рішення

1.

Про здійснення Мурованокуриловецькою селищною радою повноважень у сфері державної реєстрації актів цивільного стану

1.

Про затвердження Положення про відділ надання адміністративних послуг Мурованокуриловецької селищної ради

1.

Про Програму територіальної оборони, підтримки Збройних Сил України та мобілізаційні заходи Мурованокуриловецької селищної територіальної громади на 2022-2025 роки в новій редакції

1.

Про внесення змін до Програми надання фінансової підтримки комунальному підприємству “Мурованокуриловецький водоканал” на 2023-2025 роки

1.

Про затвердження граничної штатної чисельності комунального закладу “Мурованокуриловецький Центр культури і дозвілля”

1.

Про затвердження граничної штатної чисельності комунального закладу “Мурованокуриловецька селищна публічна бібліотека”

1.

Про внесення змін до рішення 47 сесії селищної ради 8 скликання від 15 грудня 2023 року №2806 “Про бюджет Мурованокурило-вецької селищної територіальної громади на 2024 рік”

1.

Про надання дозволу селищному голові на укладання договору

1.

Про зміну  найменування ліцею №2 смт Муровані Курилівці Могилів-Подільського району Вінницької області

1.

Про затвердження детального плану території земельних ділянок за межами населеного пункту для рекреаційних потреб

1.

Про надання в оренду земельну ділянку комунальної форми власності сільськогосподарського призначення для сінокосіння і випасання худоби на території Мурованокуриловецької селищної ради ПОП “Весна”. с. Долиняни

1.

Про  надання в оренду ТОВ “КУРИЛІВЦІ АГРО” земельної ділянки для іншого сільськогосподарського призначення

1.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  на умовах оренди ТОВ “Юкрейн Тауер Компані” с. Дружба

1.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  на умовах оренди ТОВ “Юкрейн Тауер Компані” селище Муровані Курилівці

1.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки ФГ “Агроуспіх В”

1.

Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки ТОВ “МТС-Агромаш”

1.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної форми власності в постійне користування  КП “Розвиток”

1.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної форми власності (територія насосної станції) для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води) в селищі Муровані Курилівці, вул. Джерельна

1.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, комунальної форми власності для будівництва та обслуговування адміністративних будинків, офісних будівель компаній, які займаються підприємницькою діяльністю, пов’язаною з отриманням прибутку, гр.Сауляку А.І.

1.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної форми власності сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського призначення під польовими дорогами на території Мурованокуриловецької селищної ради ФОП Міщишину Т.В.

1.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання в оренду гр. Процишиній А.Г.

1.

Про продовження терміну дії договору оренди землі ПП “Меркурій - 4”

1.

Про продовження терміну дії договорів оренди землі

1.

Про продовження терміну дії договору оренди землі гр. Міхневичу А.В.

1.

Про внесення змін до договору оренди землі гр. Королю О.Г.

1.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду для городництва громадянам Мурованокуриловецької селищної ради

1.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та  передачу їх у власність