Морозівський старостинський округ

Звіт старости Морозівського старостинського округу

Мацюк Мар'яни Петрівни за 2021 рік

Керуючись Конституцією та Законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів, Положенням про старосту та іншими нормативно-правовими актами, що визначають порядок його діяльності, звітую про свою роботу на Морозівському  старостинському окрузі  за 2021 рік.

За посадою я є членом виконавчого комітету Мурованокуриловецької селищної ради, представляю інтереси жителів села Морозівка. Сприяла підготовці документів, що подавалися до Мурованокуриловецької селищної   ради та виконавчого комітету, виконанню на території округу  Програми соціально-економічного та культурного розвитку. Брала  участь у засіданнях виконавчого комітету Мурованокуриловецької селищної   ради .

Прийом громадян у 2021 році здійснювався за місцем роботи в межах робочого часу та в позаурочний час за місцем проживання жителів села. Жителі села брали активну участь в соціально-економічному та культурному житті округу. Надавалися пропозиції щодо, ремонту доріг , вуличного освітлення, благоустрою села.

Станом на 01 січня 2022 року на території Морозівського старостинського округу налічується - 214 господарств, де зареєстровано   540 чол.

Кількісні дані населення станом на 01.01.2022 року складають  :

• дошкільного віку  - 13 осіб;
  • шкільного віку – 52 особи;
  • юнацтво – 38 осіб;
  • пенсіонери – 214 осіб.

За звітний період померло 9 чоловік, народилось 3 дитини.

У селі Морозівка  працює сільський клуб, сільська бібліотека, поштове відділення зв’язку, фельдшерсько - акушерський пункт, приватне підприємство «БОНАС», два торгівельні магазини.  На території села є дві церкви. Також у 2021 році  було припинено роботу  навчально – виховного комплексу порядком ліквідації закладу. Території біля установ утримуються в належному стані, прибираються кладовища, узбіччя,  вулиці. Систематично проводиться впорядкування територій біля подвір’їв господарств жителів , пам’ятних місць.

За звітний період на території  старостинського округу були проведені наступні роботи:

• Введено в дію  вуличне освітлення по вул.Набережна;
  • Відремонтовано та пофарбовано  пам’ятник «Загиблим солдатам»  за рахунок спонсорської допомоги ПП «Бонас»;
  • Благоустрій села Морозівка;
  • Пофарбовано огорожу кладовища працівниками культури та бібліотеки;
  • Здійснено розчистку аварійних дерев на кладовищах,  прибрано територію кладовища від стіття та стихійних сміттєзвалищ;
  • Здійснено ремонт водогону по вул. Сонячна, Центральна та Шкільна;
  • Проводилось вирубування чагарників та обкошування  вздовж вулиць села;
  • Встановлено  світлодіодні світильники на території села;
  • За рахунок спонсорської допомоги ПП «Бонас» облаштовано сцену для  проведення  масово – культурних заходів,
  • За рахунок спонсорської допомоги ПП «Бонас» облаштовано паркову зону;
  • Контроль за сплатою земельного податку;
  • Участь та допомога  у проведенні і організації культурно – масових заходів в умовах карантину;
  •  Працівниками ПП «Бонас» в зимній період здійснено розчистку вулиць від снігових заметів.

Протягом року видано довідок різного характеру – 344, перевірено та складено – 10 актів обстеження матеріально-побутових умов проживання жителів,  надано – 50 відповідей різним установам, здійснено  - 40 особистих прийомів громадян. За характером порушених у зверненнях питань головне місце займають питання комунальної та соціальної сфер:  ремонт доріг, водопровідної  мережі, ремонт зовнішнього освітлення, оформлення субсидій, допомог та багато інших питань.                                                                 В 2021 році прийнято документів для оформлення субсидії на комунальні послуги від 99 мешканців .                                                                             Ведеться облік військовозобов’язаних, здійснюється оповіщення військовозобов’язаних та призовників, складаються списки юнаків для приписки до призивної дільниці.

Ведеться облік всіх пільгових категорій, які проживають на території округу, подаються документи пільгових категорій в управління соціального захисту населення для нарахування компенсацій на придбання твердого палива, скрапленого газу та використання електроенергії.

Намагаюсь не  допускати на території округу дій чи бездіяльності, які можуть зашкодити інтересам територіальної громади та держави. Дотримуюся правил службової етики, встановлених законодавчими актами України, актами селищної ради. Працюю для покращення умов життя та побуту населення округу.

План основних заходів на 2022 рік :

• Встановлення вуличного освітлення по вул. Космонавтів;
  • Поточний ремонт вуличного освітлення;
  • Благоустрій старостинського округу;
  • Поточний ремонт водогону;
  • Косметичний ремонт в будівлі старостату;
  • Вирішення проблеми із стихійними сміттєзвалищами та вивозом сміття;
  • Вирішення питання із ремонтом сільського клубу;

Я хочу подякувати селищному  голові Галині Миколаївні Цибульській , працівникам селищної  ради, депутату селищної ради та керівнику ПП «БОНАС» Чорному Олександру Миколайовичу, жителям села Морозівка,  старостам інших старостинських округів,  всім, хто підтримує нас, хто дає поради, хто допомагає і словом, і ділом, тим, хто не просто критикує, а вносить пропозиції з покращення життя громади, тим, хто робить наш Морозівський старостинський округ кращим.

Також хочу надалі брати активну участь в громадському житті нашого краю та продовжувати відстоювати інтереси  жителів свого округу.

Всім бажаю здоров’я, наснаги та впевненості у завтрашньому дні!!!