A A A K K K
для людей із порушенням зору
МУРОВАНОКУРИЛОВЕЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА
Вінницька область, Могилів-Подільський район

17 сесія

17 сесія селищної ради

 

26, 30 листопада, 03, 06 грудня 2021 року

№ рішення

Назва рішення

 

26 листопада 2021 року

1408

Про затвердження проектно-кошторисної документації “Нове будівництво укріплення берега р. Жван по вул. Заводська в смт Муровані Курилівці Вінницької області”

1409

Про План заходів з реалізації Стратегії розвитку Мурованокуриловецької селищної територіальної громади до 2030 року на період 2021-2023 р.р.

 

30 листопада 2021 року

1410

Про звіт директора КНП “Мурованокуриловецька центральна районна лікарня” Гук В.П. про роботу підприємства за 2020-2021 роки

1411

Про звіт директора комунального підприємства “Розвиток” Якимлюка М.П.  про фінансово-господарську діяльність підприємства

1412

Про внесення змін до рішення 11 сесії селищної ради 8 скликання від 25.06.2021 №360 “Про уповноваження старост старостинських округів Мурованокуриловецької селищної ради на вчинення нотаріальних дій”

1413

Про передачу майна Мурованокуриловецької селищної ради в оперативне управління КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги Мурованокуриловецької селищної ради Могилів-Подільського району Вінницької області”

1414

Про передачу майна Мурованокуриловецької  селищної територіальної громади в оперативне управління комунальному підприємству “Надія Вода”

1415

Про призначення Кушніра С.М. на посаду директора  комунального закладу “Центр надання соціальних послуг Мурованокуриловецької селищної  ради”

1416

Про умови оплати праці директора комунального підприємства “Джерело Мурованокуриловецької селищної ради” Козлова О.П.

1417

Про затвердження граничної штатної чисельності та графіку роботи комунальної установи “Інклюзивно-ресурсний центр Мурованокуриловецької селищної ради Вінницької області”

1418

Про затвердження проміжного ліквідаційного балансу навчально-виховного комплексу “Загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад”  с. Вербовець  Могилів-Подільського району Вінницької області

1419

Про затвердження проміжного ліквідаційного балансу навчально-виховного комплексу “Загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад” с. Снітків Могилів-Подільського району Вінницької області

1420

Про затвердження проміжного ліквідаційного балансу навчально-виховного комплексу “Загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад”  с. Морозівка  Могилів-Подільського району Вінницької області

1421

Про затвердження проміжного ліквідаційного балансу закладу дошкільної освіти (дитячий садок) “Ромашка” с. Перекоринці Могилів-Подільського району Вінницької області

1422

Про затвердження проміжного ліквідаційного балансу закладу дошкільної освіти (дитячий садок) “Зірочка” с. Дружба Могилів-Подільського району Вінницької області

1423

Про затвердження проміжного ліквідаційного балансу комунального підприємства “Мурованокуриловецький центр кіно”

1424

Про затвердження передавального акту комунального закладу “Мурованокуриловецька центральна бібліотека” до правонаступника комунального закладу “Мурованокуриловецька селищна публічна бібліотека”

1425

Про затвердження проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт покрівлі комунального закладу “Мурованокуриловецька мистецька школа”

1426

Про звернення депутатів Мурованокуриловецької селищної ради 8 скликання щодо фінансування заробітних плат медичних працівників

1427

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування ПрАТ “Укргідроенерго”

1428

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних  ділянок  у постійне користування ДП “Могилів-Подільське лісове господарство”

1429

Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності сільськогосподарського призначення  ПП “Істина-А” с. Вищеольчедаїв

1430

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії на території Мурованокуриловецької селищної ради (колишня Михайловецька, Жванська та Вищеольчедаївська сільські ради) АТ “Вінницяобленерго”

1431

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ТОВ “lifecell”

1432

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ФГ “ВЕЛЕС-ВІТА”

1433

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки СХК “Вінницька промислова група”

1434

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних  ділянок зі зміною цільового призначення у постійне користування ДП “Жмеринське лісове господарство”

1435

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних  ділянок зі зміною цільового призначення у постійне користування ДП “Мурованокуриловецький райагроліс” ВОКСЛП “Віноблагроліс”

1436

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних  ділянок  у постійне користування державному підприємству “Могилів-Подільське лісове господарство”

1437

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) невитребувані земельні частки (паї) 01.01 для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  на умовах оренди ФГ “Велес Віта”

1438

Про продовження терміну дії договору оренди землі ПОП “Весна”

1439

Про внесення змін до договору оренди землі Сущику П.М.

1440

Про укладання договору оренди землі в комплексі з розташованим на ній водним об’єктом.

1441

Про припинення договору оренди земельної ділянки для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств ,установ і організацій ТОВ “Енергобар”

1442

Про припинення договору оренди земельної ділянки для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій ТОВ “Сонячна лінія”

1443

Про надання дозволу громадянам на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок

1444

Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Мельник М.М.

 

03 грудня 2021 року

1445

Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та  передачу земельних ділянок громадянам у власність

1446

Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення, відновлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та виділення земельних часток (паїв) в натурі (на місцевості) громадянам

1447

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та  передачу їх громадянам у власність

1448

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу їх в оренду громадянам Марценюку С.В., Очатовській А.В.

1449

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її  у власність гр. Бистрицькому М.В.

1450

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу їх у власність громадянам Гавришу С.І., Шакун О.С., Шакуну С.О., Гавришу Ю.С., Гавриш М.В.

1451

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її  у власність гр. Гончарук М.І.

1452

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її  у власність гр. Дерик М.І.

1453

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її  у власність гр. Дідушок Н.С.

1454

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її  у власність гр. Донченку М.Г.

1455

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її  у власність гр. Івінській І.В.

1456

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її  у власність гр. Книжнику С.А.

1457

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її  у власність гр. Крючковій О.С.

1458

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її  у власність гр. Липовецькій Г.А.

1459

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її  у власність гр. Мількевичу В.О.

1460

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу їх у власність громадянам Швидкому В.Я., Міщишиній Л.Г., Козачуку В.Г., Швидкій Н.І.

1461

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу їх у власність громадянам Позуру Ю.А., Позур Т.Д., Позуру М.Ю.

1462

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу їх у власність громадянам Пушкарю І.В., Пушкар Г.М., Пушкарю В.І., Василишину В.І., Василишиній Л.В., Медведь Ж.М., Фурман Ю.Р., Печенюк М.Л., Рудаковій Г.В., Сніжку О.Ю., Соляр А.М., Чайковській Т.О., Довгань Н.І., Гуляку М.С.

1463

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її  у власність гр. Сандалюк Т.В.

1464

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її  у власність гр. Свитюку М.І.

1465

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її  у власність гр. Слободянюк Г.І.

1466

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу їх у власність громадянам Тарановському В.В., Тарановській А.П., Безуглій О.М., Булгаковій Н.І., Москалюку В.О.

1467

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її  у власність гр. Торському Р.В.

1468

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу їх у власність громадянам Чернілевській Л.В., Чернілевському Г.В.

1469

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу їх у власність громадянам Шаповалу В.М., Шаповал Б.В.

1470

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу їх у власність громадянам Шумило Ю.В., Шумилу В.В.

1471

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та  передачу їх  у власність громадянам Дончевському І.В., Ліщинському Б.В., Дончевській Я.Б., Дончевському А.І., Ліщинській Л.Л.

1472

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її  у власність гр. Ініваткіній Є.А.

1473

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її  у власність гр. Гавриш Л.В.

1474

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу їх у власність громадянам Пушкар О.М., Пушкарю Р.М.

1475

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її  у власність гр. Сілітрар Л.В.

1476

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та  передачу їх у власність громадянам Лисаку О.С., Божку Ю.В.

1477

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність гр. Білозор Г.В.

1478

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність гр. Давидову Г.І.

1479

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність гр. Давидовій І.А.

1480

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу їх у власність гр. Денисовій Н.В.

1481

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу їх у власність гр. Лихопій Л.Д.

1482

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу їх у власність громадянам  Мельник Я.А., Кушніру Р. А., Кушнір І.А., Кушніру Ю.В., Кушніру В.М., Дерену В.Р., Оленич Н.І., Мельник Н.В., Мельник Р.Д., Мандрик О.І.

1483

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність гр. Московчуку О.М.

1484

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу їх у власність громадянам Московчуку Я.Г., Московчук Л.В., Московчуку Г.М.

1485

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу їх у власність громадянам Парчевському І.П., Парчевській Н.В., Кульбіді В.П., Ромейковій О.І.

1486

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність гр. Платашу О.В.

1487

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність гр. Чекановській Т.А.

1488

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність гр. Мазуру О.С.

1489

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність гр. Мельнику В.М.

1490

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність гр. Овчаруку О.А.

1491

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу їх у власність громадянам Поперечнюк І.С., Поперечнюк  Р.А.

1492

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу їх у власність громадянам Чемериській Л.В., Чемериському В.М.

1493

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність гр. Костику Г.І.

1494

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність гр. Грималюку В.І.

1495

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу їх у власність громадянам Сілітрар В.П., Пірусу В.М.,Чміль Н.А., Денисовій Г.В., Кобернику А.М., Коберник Л.Ю.

1496

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу їх у власність громадянам Баланюк С.О., Баланюку А.О.

1497

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її  у власність гр. Білозору В.І.

1498

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її  у власність гр. Бричанській В.В.

1499

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її  у власність гр. Гуцолу Б.П.

1500

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її  у власність гр. Зварич Т.Г.

1501

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її  у власність гр. Кислиці В.О.

1502

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її  у власність гр. Коломійцю В.М.

1503

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу їх у власність громадянам Коломієць Т.І., Дончевській Л.Ф.

1504

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її  у власність гр. Мельнику В.В.

1505

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її  у власність гр. Муржак С.Г.

1506

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її  у власність гр. Павловському В.Л.

1507

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її  у власність гр. Постовітюк О.Д.

1508

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу їх у власність громадянам Франчуку В.Ф., Франчук Л.О.

1509

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу їх у власність громадянам Дзюбі В.К., Рибак О.М., Братчук І.В.

1510

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу їх у власність громадянам Тлустенко Ю.І., Тлустенко Т.І., Кагляк Н.Ю., Кагляку А.М.

1511

Про надання дозволу гр. Ломаці А.В. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Вищеольчедаїв

1512

Про надання дозволу гр. Споденюку В.М. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Вищеольчедаїв

1513

Про надання дозволу гр. Органіщуку В.Л. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Вищеольчедаїв

1514

Про надання дозволу гр. Базюку Д.О. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Долиняни

1515

Про надання дозволу гр. Грибу Н.І. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Долиняни

1516

Про надання дозволу гр. Мельнику В.В. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Ягідне

1517

Про надання дозволу гр. Швець В.З. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Курашівці

 

06 грудня 2021 року

1518

Про надання дозволу гр. Мельнику А.В. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Бахтин

1519

Про надання дозволу гр. Мельнику Д.В. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Бахтин

1520

Про надання дозволу гр. Мельник Н.А. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Бахтин

1521

Про надання дозволу гр. Мельнику В.В. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Бахтин

1522

Про надання дозволу гр. Бурдейній Н.П. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Бахтин

1523

Про надання дозволу гр. Михайловській І.І. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Бахтин

1524

Про надання дозволу гр. Міхеєвій М.П. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Бахтин

1525

Про надання дозволу гр. Квочці О.М. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Бахтин

1526

Про надання дозволу гр. Моралес Собко І.Л. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Бахтин

1527

Про надання дозволу гр. Кузь А.М. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Бахтин

1528

Про надання дозволу гр. Кузь О.В. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Бахтин

1529

Про надання дозволу гр. Артеменку Р.В. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Бахтин

1530

Про надання дозволу гр. Іванцовій О.В. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Бахтин

1531

Про надання дозволу гр. Сауляку В.Г. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Бахтин

1532

Про надання дозволу гр. Сауляку Г.І. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Бахтин

1533

Про надання дозволу гр. Білику А.М. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Бахтин

1534

Про надання дозволу гр. Грушуну І.О. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Бахтин

1535

Про надання дозволу гр. Грушун Т.М. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Бахтин

1536

Про  надання дозволу гр. Коломійцевій В.І. на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

1537

Про надання дозволу гр. Ліщині О.В. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Вербовець

1538

Про надання дозволу гр. Сімаковичу С.Р. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Вербовець

1539

Про надання дозволу гр. Садовській Н.А. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Вербовець

1540

Про надання дозволу гр. Саульчаку Б.О. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Вербовець

1541

Про надання дозволу гр. Паршенку В.М. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах населеного пункту с. Виноградне

1542

Про надання дозволу гр. Паршенку Р.В. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Виноградне

1543

Про надання дозволу гр. Садовському В.В. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Вербовець

1544

Про надання дозволу гр. Власову А.В. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Вербовець

1545

Про надання дозволу гр. Гладію В.В. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Вербовець

1546

Про надання дозволу гр. Ефендієвій І.В. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Вербовець

1547

Про надання дозволу гр. Павлюк Т.С. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Вищеольчедаїв

1548

Про надання дозволу гр. Близнюк Л.М. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Вищеольчедаїв

1549

Про надання дозволу гр. Гаврищуку О.М. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Вищеольчедаїв

1550

Про надання дозволу гр. Первій Н.В. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Вищеольчедаїв

1551

Про надання дозволу гр. Луговій М.М. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Вищеольчедаїв

1552

Про надання дозволу гр. Москальчуку В.І. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Вищеольчедаїв

1553

Про надання дозволу гр. Яновській М.Л. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Вищеольчедаїв

1554

Про надання дозволу гр. Гамлявій Н.О. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Вищеольчедаїв

1555

Про надання дозволу гр. Москальчук Г.Л. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Вищеольчедаїв

1556

Про надання дозволу гр. Обідовій М.С. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Вищеольчедаїв

1557

Про надання дозволу гр. Бігунцю Я.М. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Володимирівка

1558

Про надання дозволу гр. Слободянюку О.В. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Володимирівка

1559

Про  надання дозволу гр. Шалагінову В.Г. на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

1560

Про  надання дозволу гр. Шалагіновій О.В. на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

1561

Про надання дозволу гр. Саранчуку О.Р. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Володимирівка

1562

Про надання дозволу гр. Паскалу Р.В. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Галайківці

1563

Про надання дозволу гр. Паскалу Ю.В. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Галайківці

1564

Про надання дозволу гр. Боднарю В.В. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Дерешова

1565

Про надання дозволу гр. Боднар Ю.В. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Дерешова

1566

Про надання дозволу гр. Чорному В.В. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Дерешова

1567

Про надання дозволу гр. Саранчук В.П. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Дерешова

1568

Про надання дозволу гр. Гордійчуку М.І. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Дерешова

1569

Про надання дозволу гр. Скринецькому С.В. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Дерешова

1570

Про надання дозволу гр. Скринецькій Н.І. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Дерешова

1571

Про надання дозволу гр. Скринецькому В.С. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Дерешова

1572

Про надання дозволу гр. Свиріпі С.І. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Петримани

1573

Про надання дозволу гр. Багнатову В.В. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Долиняни

1574

Про надання дозволу гр. Бистрієвському Б.М. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Долиняни

1575

Про надання дозволу гр. Стелюк Н.Б. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Долиняни

1576

Про надання дозволу гр. Стелюку О.А. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Долиняни

1577

Про надання дозволу гр. Назаровій О.С. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Долиняни

1578

Про надання дозволу гр. Гордійчуку В.В. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Кривохижинці

1579

Про надання дозволу гр. Цикалюку А.М. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Кривохижинці

1580

Про надання дозволу гр. Соколович  В.В. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах населеного пункту с. Долиняни

1581

Про надання дозволу гр. Андрухову В.П. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Долиняни

1582

Про надання дозволу гр. Опольському О.І. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Долиняни

1583

Про надання дозволу гр. Марущаку В.А. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах населеного пункту с. Долиняни

1584

Про надання дозволу гр. Охоцькій О.С. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах населеного пункту с. Долиняни

1585

Про надання дозволу гр. Ротару М.В. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Жван

1586

Про надання дозволу гр. Химич В.О. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Жван

1587

Про надання дозволу гр. Габрійчуку Я.В. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Жван

1588

Про надання дозволу гр. Ротару Д.В. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Жван

1589

Про надання дозволу гр. Ротару О.В. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Жван

1590

Про надання дозволу гр. Саранчук Н.М. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Жван

1591

Про надання дозволу гр. Марецькому В.В. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Жван

1592

Про надання дозволу гр. Поповичу К.А. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Жван

1593

Про надання дозволу гр. Ткачику П.І. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Жван

1594

Про надання дозволу гр. Ткачику Ф.П. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Жван

1595

Про надання дозволу гр. Луп’як О.О. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Жван

1596

Про надання дозволу гр. Марецькій С.С. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Жван

1597

Про надання дозволу гр. Марецькому М.С. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Жван

1598

Про надання дозволу гр. Хміль А.В. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Жван

1599

Про надання дозволу гр. Марецькій С.О. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Жван

1600

Про надання дозволу гр. Синявському В.В. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Жван

1601

Про надання дозволу гр. Синявській М.М. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Жван

1602

Про надання дозволу гр. Ротару В.В. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Жван

1603

Про надання дозволу гр. Йосипенку В.І. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Жван

1604

Про надання дозволу гр. Йосипенко К.В. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Жван

1605

Про надання дозволу гр. Йосипенко В.І. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Жван

1606

Про надання дозволу гр. Йосипенку І.В. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Жван

1607

Про надання дозволу гр. Книжник В.Д. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Жван

1608

Про надання дозволу гр. Черватюк Ю.А. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Жван

1609

Про надання дозволу гр. Атаманчук Р.А. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Ягідне

1610

Про надання дозволу гр. Гайдук В.А. на виготовлення проекту землеустрою шодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Ягідне

1611

Про надання дозволу гр. Нагірняк С.В. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Ягідне

1612

Про надання дозволу гр. Шевчук А.О. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Ягідне

1613

Про надання дозволу гр. Іванцову В.В. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Конищів

1614

Про надання дозволу гр. Литусу А.О. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Конищів

1615

Про надання дозволу гр. Бричанському А.О. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Ягідне

1616

Про надання дозволу гр. Викоброді І.П. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Ягідне

1617

Про надання дозволу гр. Викоброді О.Є. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Ягідне

1618

Про надання дозволу гр. Хмілю М.П. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Ягідне

1619

Про надання дозволу гр. Громику О.А. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Знаменівка

1620

Про надання дозволу гр. Громику О.О. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Знаменівка

1621

Про надання дозволу гр. Мошкатюк В.С. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Знаменівка

1622

Про надання дозволу гр. Пушкар Н.І. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Конищів

1623

Про надання дозволу гр. Деревянку В.А. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Ягідне

1624

Про надання дозволу гр. Деревянко Л.М. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Ягідне

1625

Про надання дозволу гр. Ананійчуку В.А. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Конищів

1626

Про надання дозволу гр. Ананійчук Н.Г. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Конищів

1627

Про надання дозволу гр. Бистрицькій І.М. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Конищів

1628

Про надання дозволу гр. Білик Т.М. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Конищів

1629

Про надання дозволу гр. Боднар А.М. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Конищів

1630

Про надання дозволу гр. Гайдуку А.В. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Конищів

1631

Про надання дозволу гр. Гайдук О.Б. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Конищів

1632

Про надання дозволу гр. Затхей В.М. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Конищів

1633

Про надання дозволу гр. Лабатюку В.В. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Конищів

1634

Про надання дозволу гр. Лабатюку В.В. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Конищів

1635

Про надання дозволу гр. Лебедін Л.П. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Конищів

1636

Про надання дозволу гр. Мазур Н.В. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Конищів

1637

Про надання дозволу гр. Мельнику О.П. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Конищів

1638

Про надання дозволу гр. Мошкатюку І.І. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Конищів

1639

Про надання дозволу гр. Нагірняку В.Б. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Конищів

1640

Про надання дозволу гр. Нагірняк В.В. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Конищів

1641

Про надання дозволу гр. Нагірняку І.Б. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Конищів

1642

Про надання дозволу гр. Нагорняк Т.С. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Конищів

1643

Про надання дозволу гр. Петрищеву П.В. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Конищів

1644

Про надання дозволу гр. Петрищева О.П. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Конищів

1645

Про надання дозволу гр. Чорній О.О. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Конищів

1646

Про надання дозволу гр. Чорному Р.В. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Конищів

1647

Про надання дозволу гр. Шатковській Л.А. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Конищів

1648

Про надання дозволу гр. Яцьку В.В. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Конищів

1649

Про надання дозволу гр. Арнаут А.В на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Котюжани

1650

Про надання дозволу гр. Арнауту Б.М. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Котюжани

1651

Про надання дозволу гр. Бучковській В.В. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Котюжани

1652

Про надання дозволу гр. Опольській А.В. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Котюжани

1653

Про надання дозволу гр. Гуріну Р.М. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Котюжани

1654

Про надання дозволу гр. Гусак В.В. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Котюжани

1655

Про надання дозволу гр. Лисак М.М. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Котюжани

1656

Про надання дозволу гр. Овчаруку М.І. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Котюжани

1657

Про надання дозволу гр. Чайковській Г.В. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Котюжани

1658

Про надання дозволу гр. Баранюку А.В. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Котюжани

1659

Про надання дозволу гр. Чернілевській О.Г. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Котюжани

1660

Про надання дозволу гр. Гетманчук Л.М. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Котюжани

1661

Про надання дозволу гр. Ганзюку В.К. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Котюжани

1662

Про надання дозволу гр. Вознюк К.М. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Котюжани

1663

Про надання дозволу гр. Фартушняк Г.П. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах населеного пункту с. Вільшанка

1664

Про надання дозволу гр. Мартинюку П.І. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Котюжани

1665

Про надання дозволу гр. Сукачу П.С. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Котюжани

1666

Про надання дозволу гр. Маркітан Н.А. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Котюжани

1667

Про надання дозволу гр. Залєвському А.Є. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Котюжани

1668

Про надання дозволу гр. Порхун Н.Л. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Котюжани

1669

Про надання дозволу гр. Слободянюку В.П. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Котюжани

1670

Про надання дозволу гр. Мельнику В.Л. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Курашівці

1671

Про надання дозволу гр. Саранчуку Р.В. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Курашівці

1672

Про надання дозволу гр. Гикавчуку М.В. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах населеного пункту с. Курашівці

1673

Про надання дозволу гр. Челядині Г.В. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах населеного пункту с. Курашівці

1674

Про надання дозволу гр. Швець Ж.А. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах населеного пункту с. Курашівці

1675

Про надання дозволу гр. Мішиній І.Г. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Курашівці

1676

Про надання дозволу гр. Буцуровському В.О. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Курашівці

1677

Про надання дозволу гр. Челядині С.В. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Курашівці

1678

Про надання дозволу гр. Орліну М.І. виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Михайлівці

1679

Про надання дозволу гр. Боднару О.А. виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Михайлівці

1680

Про надання дозволу гр. Боднар В.В. виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Михайлівці

1681

Про надання дозволу гр. Боднарю А.М. виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Михайлівці

1682

Про надання дозволу гр. Боднар С.М. виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Михайлівці

1683

Про надання дозволу гр. Олійнику  М.І. виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Михайлівці

1684

Про надання дозволу гр. Ковальчук І.В. виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Михайлівці

1685

Про надання дозволу гр. Косаковській Н.В. виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Михайлівці

1686

Про надання дозволу гр. Косаковському О.В. виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Михайлівці

1687

Про надання дозволу гр. Прудиус Л.В. виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Михайлівці

1688

Про надання дозволу гр. Орліній О.А. виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Михайлівці

1689

Про надання дозволу гр. Волошину В.Г. виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Михайлівці

1690

Про надання дозволу гр. Корчовому Т.І. виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Михайлівці

1691

Про надання дозволу гр. Химич Г.І. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Михайлівці

1692

Про надання дозволу гр. Закушняк Н.М. виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Михайлівці

1693

Про надання дозволу гр. Закушняк Т.Т. виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Михайлівці

1694

Про надання дозволу гр. Корчовій Т.І. виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Михайлівці

1695

Про надання дозволу гр. Лосковському В.Є. виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Михайлівці

1696

Про надання дозволу гр. Соболєву С.О. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Михайлівці

1697

Про надання дозволу гр. Позуру Т.П. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Морозівка

1698

Про надання дозволу гр. Чемериському О.М. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Морозівка

1699

Про надання дозволу гр. Колеснику Б.А. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Морозівка

1700

Про надання дозволу гр. Москальчук А.І. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Морозівка

1701

Про надання дозволу гр. Підгорній С.В. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Морозівка

1702

Про надання дозволу гр. Луговому П.В. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Морозівка

1703

Про надання дозволу гр. Габович Л.В. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Морозівка

1704

Про надання дозволу гр. Габовичу С.Л. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Морозівка

1705

Про надання дозволу гр. Ковальчук Л.А. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Морозівка

1706

Про надання дозволу гр. Кучеруку  Д.К. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Морозівка

1707

Про надання дозволу гр. Кучерук  М.П. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Морозівка

1708

Про надання дозволу гр. Михайловській О.М. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Морозівка

1709

Про надання дозволу гр. Юзваку В.П. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Морозівка

1710

Про надання дозволу гр. Ганзюк А.М. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Морозівка

1711

Про  надання дозволу гр. Покалюк В.В. на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

1712

Про надання дозволу гр. Греську Ю.М. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах населеного пункту смт. Муровані Курилівці

1713

Про надання дозволу гр. Олійнику А.П. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах населеного пункту смт. Муровані Курилівці

1714

Про надання дозволу гр. Савіцькому Ю.В. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах населеного пункту смт. Муровані Курилівці

1715

Про надання дозволу гр. Паршенко О.І. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Наддністрянське

1716

Про надання дозволу гр. Тончевій М.І. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Наддністрянське

1717

Про надання дозволу гр. Осінській М.Б. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Наддністрянське

1718

Про надання дозволу гр. Паршенко Г.В. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Наддністрянське

1719

Про надання дозволу гр. Паламарю А.О. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Наддністрянське

1720

Про надання дозволу гр. Дубовій О.І. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Обухів

1721

Про надання дозволу гр. Дубовому А.В. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Обухів

1722

Про надання дозволу гр. Злотковській А.В. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Обухів

1723

Про надання дозволу гр. Пасєці Д.В. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Обухів

1724

Про надання дозволу гр. Шевченко Н.П. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Обухів

1725

Про надання дозволу гр. Дробот Н.Л. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Обухів

1726

Про надання дозволу гр. Мельник В.І. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Обухів

1727

Про надання дозволу гр. Виноградській Г.К. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Попелюхи

1728

Про надання дозволу гр. Кравчук І.М. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах населеного пункту с. Попелюхи

1729

Про надання дозволу гр. Мартинюку О.В. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Рівне

1730

Про надання дозволу гр. Толстій Г.І. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Рівне

1731

Про надання дозволу гр. Давідовій С.А. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Рівне

1732

Про надання дозволу гр. Давідовій  А.Д. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Рівне

1733

Про надання дозволу гр. Давідову  В.І. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Рівне

1734

Про надання дозволу гр. Кушнір М.О. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Рівне

1735

Про надання дозволу гр. Кушнір Ю.А. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Рівне

1736

Про надання дозволу гр. Гетмаченко Д.Р. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Рівне

1737

Про надання дозволу гр. Діденко Н. Д. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Рівне

1738

Про надання дозволу гр. Шейгас Н. А. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Рівне

1739

Про надання дозволу гр. Кирилюку О.М. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Роздолівка

1740

Про надання дозволу гр. Кирилюк О.М. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Роздолівка

1741

Про надання дозволу гр. Багнатовій  Т.І. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Роздолівка

1742

Про надання дозволу гр. Каменщук М.Р. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Роздолівка

1743

Про надання дозволу гр. Макусі О.О. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Роздолівка

1744

Про  надання дозволу гр. Фунчаку С.І. на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

1745

Про надання дозволу гр. Григорашу С.О. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Снітків

1746

Про надання дозволу гр. Мазуренко М.В. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Снітків

1747

Про надання дозволу гр. Опольській  Д.Р. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Снітків

1748

Про надання дозволу гр. Мазурчак І.О. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Снітків

1749

Про надання дозволу гр. Яворському А.М. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Снітків

1750

Про надання дозволу гр. Прухніцькій В.В. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Снітків

1751

Про надання дозволу гр. Саранчук Д.В. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Снітків

1752

Про надання дозволу гр. Саранчуку В.С. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Снітків

1753

Про надання дозволу гр. Саранчуку  Н.П. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Снітків

1754

Про надання дозволу гр. Церковному В.М. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Снітків

1755

Про надання дозволу гр. Бездушній Ю.Ю. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Снітків

1756

Про надання дозволу гр. Дончук С.Ю. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Снітків

1757

Про надання дозволу гр. Церковній Л.О. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Снітків

1758

Про надання дозволу гр. Барладину С.А. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Снітків

1759

Про надання дозволу гр. Дейнюк І.М. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Снітків

1760

Про надання дозволу гр. Опольському С.С. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Снітків

1761

Про надання дозволу гр. Данчуку В.П. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Снітків

1762

Про надання дозволу гр. Фартушняк М.М. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Снітків

1763

Про надання дозволу гр. Фартушняк Н.П. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Снітків

1764

Про надання дозволу гр. Щербань Л.П. виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Степанки

1765

Про надання дозволу гр. Пігуляку Ю.М. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Степанки

1766

Про надання дозволу гр. Ісмаіловій М.В. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Степанки

1767

Про надання дозволу гр. Нагорняк Л.О. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Степанки

1768

Про надання дозволу гр. Федишину В.В. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Степанки

1769

Про надання дозволу гр. Федишиній Л.О. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Степанки

1770

Про надання дозволу гр. Боднар Н.В. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Степанки

1771

Про надання дозволу гр. Боднар С.М. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Степанки

1772

Про надання дозволу гр. Григулець Г.П. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Степанки

1773

Про надання дозволу гр. Журжій Н.В. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Степанки

1774

Про надання дозволу гр. Мацько Я.П. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Степанки

1775

Про надання дозволу гр. Сидоренко В.І. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Степанки

1776

Про надання дозволу гр. Скринецькій Л.М. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Степанки

1777

Про надання дозволу гр. Худій М.П. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Степанки

1778

Про надання дозволу гр. Яремчак І.В. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Степанки

1779

Про надання дозволу гр. Глущак О.В. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Степанки

1780

Про надання дозволу гр. Григулець А.С. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Степанки

1781

Про надання дозволу гр. Сидоренко О.А. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Степанки

1782

Про надання дозволу гр. Черкіс І.І. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Степанки

1783

Про надання дозволу гр. Штиркун А.С. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с. Степанки

1784

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність гр. Артьомкіну К.М.

1785

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та  передачу її у власність гр. Барденку Є.М.

1786

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та  передачу її у власність гр. Бобилеву Є.Г.

1787

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та  передачу її у власність гр. Болтенку В.Ю.

1788

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та  передачу її у власність гр. Глушкову І.Д.

1789

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та  передачу її у власність гр. Жолтому І.Ю.

1790

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та  передачу її у власність гр. Котляр Л.В.

1791

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та  передачу її у власність гр. Котляру О.В.

1792

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та  передачу її у власність гр. Півтораку С.В.

1793

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та  передачу її у власність гр. Сороці Д.В.

1794

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та  передачу її у власність гр. Сороці І.О.

1795

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та  передачу її у власність гр. Старинцю О.С.

1796

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність гр. Венгеру В.Є.

1797

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та  передачу їх у власність гр. Самойленко Л.О.

1798

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та  передачу її у власність гр. Страпачуку М.І.

1799

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та  передачу її у власність гр. Халупяку І.Г.

1800

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та  передачу її у власність гр. Цуркану В.В.

1801

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та  передачу її у власність гр. Кметюк Н.П.

1802

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та  передачу її у власність гр. Козаку Ю.О.

1803

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність гр. Компанцю П.В.

1804

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність гр. Корчинській М.А.

1805

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність гр. Мельничук В.М.

1806

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність гр. Миронюк О.В.

1807

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність гр. Смутчак Ж.І.

1808

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність гр. Сулимі В.М.

1809

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність гр. Сулимі Ж.Г.

1810

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність гр. Францішко О.О.

1811

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність гр. Хмеляр Г.В.

1812

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність гр. Шелест Н.М.

1813

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу їх у власність громадянам Щецяк О.Л.,  Щецяку Н.В.

1814

Про надання  відмов громадянам на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок

1815

Про внесення змін до рішення 11 сесії селищної ради 8 скликання від 25 червня 2021 року№399 “Про визначення переліку земельних ділянок для продажу прав на них на земельних торгах”

1816

Про внесення змін до окремих рішень селищної ради з земельних питань

1817

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населених пунктів та на виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів Мурованокуриловецької селищної ради Могилів-Подільського району Вінницької області

1818

Про дострокове розірвання контракту та звільнення директора комунального некомерційного підприємства Мурованокуриловецька центральна районна лікарня Гук В.П.

 

 

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних