Котюжанівський старостинський округ

З  В  І Т

старости     Котюжанівського  старостинського округу

Арнаута Миколи Павловича  про свою роботу  за  2023 рік

Керуючись Конституцією та Законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, Положенням про старосту та іншими нормативно-правовими документами, що визначають порядок його діяльності звітую про роботу Котюжанівського  старостинського округу  за 2023 рік.

В селі працює   Котюжанівський ліцей,будинок культури, сільська бібліотека,  ФАП,  школа- інтернат, 3 торгових точки.

За посадою та як член виконавчого комітету Мурованокуриловецької селищної ради представляю інтереси жителів сіл  Котюжани, Вільшанка, Блакитне.

Беру участь у засіданнях виконавчого комітету сільської ради. Виконую доручення сільської ради, її виконавчого комітету,  голови та заступника, інформую їх про виконання доручень.

Прийом громадян  проводжу  по місцю роботи в межах робочого  часу  та  в позаробочний час  за місцем  проживання жителів села. Здійснюю моніторинг стану дотримання їхніх прав і законних інтересів у сфері соціального-захисту, культури, освіти, фізичної культури та спорту, реалізації ними права на працю та медичну допомогу.

Надається  допомога жителям громади щодо  переадресації  заяв різного характеру, пропозицій, інформацій посадовим особам сільської ради та її виконавчого комітету.

Здійснюється облік, ведення та зберігання погосподарських книг. Здійснюється оповіщення військовозобов’язаних, ведеться облік учасників АТО та бойових дій. Також ведеться облік пільгових категорій, які проживають на території старостинського округу.

Здійснюється контроль за своєчасною сплатою  земельного  податку, проводиться роз’яснювальна робота щодо погашення боргів.

Оформляємо жителям старостату допомоги, субсидії,  пільги учасникам  бойових дій, медикам -пенсіонерам, вчителям-пенсіонерам.

Не допускаю на території старостинського округу дій чи бездіяльності, які можуть зашкодити інтересам територіальної громади та держави. Дотримуюся правил службової етики , встановленими законодавчими актами України, Правилами внутрішнього трудового розпорядку.

Систематично  проводиться  впорядкування центру села, підтримується задовільний стан  узбіч дороги- проводились заходи по обкосу трави, вирубки сухих дерев, чагарників , проводився  косметичний ремонт пам’ятника  Слави ,упорядковано  5  кладовищ.

Встановлено 2 лавочки в  біля магазинів ( дякуємо керівнику ПП « Влад» Мельнику В.П.), постійно проводяться роботи з розширенням зони відпочинку біля річки ( ігрові майданчики ,бесідки, висаджування квітів та дерев – дякуємо Баланчуку В.А.).

Зробили косметичний ремонт в приміщенні старостату, влітку скошуємо траву на стадіоні, впорядковуємо територію ринку в центрі села.

Кілька слів про водопостачання.    102 абоненти отримують воду. Робота велика: від збору коштів, зняття та передача показників, включення та відключення автомата для подачі води. Ремонт проводиться за рахунок абонентів.

Взимку вулиці села очищуються від снігу.

Протягом усього року  для внутрішньо-преміщених осіб доставлялися продуктові набори .

Постійно підтримуємо ЗСУ: збираємо допомогу від жителів старостату та через волонтерів  передаємо захисникам.

Я щиро вдячний жителям старостату за те, що у роки війни вони не втратили людяність і доброту, за те, що вони завжди підтримують грошовими зборами наших захисників та вірять і чекають на перемогу.