20 (позачергова) сесія

№ рішення

Назва рішення

2193

Про надання дозволу на розробку проектно-кошторисної документації

2194

Про внесення змін до Програми місцевих стимулів для медичних працівників закладів охорони здоров’я жителів Мурованокуриловецької селищної ради на 2021-2030 роки

2195

Про внесення змін до рішення 12 сесії селищної ради 8 скликання від 30 липня 2021 року №418 “Про створення служби у справах дітей Мурованокуриловецької селищної ради”

2196

2197

Про затвердження Статуту комунального підприємства  “Надія Вода”  в новій редакції

2198

Про передачу майна Мурованокуриловецької селищної територіальної громади в оперативне  управління комунальному підприємству “Надія Вода”

2199

Про Програму надання фінансової підтримки КП “Надія Вода” на 2022-2025 роки

2200

Про прийняття у комунальну власність Мурованокуриловецької селищної територіальної громади кисневих концентраторів АЕ-8-W SHENYANG AERTI TECH CO. LTD

2201

Про внесення змін до рішення 19 сесії селищної ради 8 скликання від 23 грудня 2021 року №1954 “Про бюджет Мурованокуриловецької селищної територіальної громади на 2022 рік”

2202

Про внесення змін до граничної штатної  чисельності комунального закладу “Мурованокуриловецька мистецька школа”

2203

Про внесення змін до граничної штатної чисельності комунального закладу “Мурованокуриловецький Центр культури і дозвілля”

2204

Про надання дозволу відділу освіти селищної ради на виготовлення проектно-кошторисної документації

2205

Про продовження розроблення детального плану території земельної ділянки для розміщення сонячної електростанції за рахунок земель запасу за межами населеного пункту с. Вищеольчедаїв