Депутатський корпус 8 скликання

Мурованокуриловецький селищний головаЦибульська Галина Миколаївна

(позапартійна)

Прізвище, ім'я, по батькові Партійність

1. АНДРУЩАК КОСТЯНТИН ЛЕОНІДОВИЧ – депутат від  Вінницької регіональної організації “Політичної партії Сила і Честь”

2. ВОЙТКО ЮРІЙ ІВАНОВИЧ – депутат від ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “УКРАЇНСЬКА CТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА“

3. ВУДВУД ЛАРИСА СТЕПАНІВНА – депутат від ВІННИЦЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”

4.ГОРА ВІКТОР ВОЛОДИМИРОВИЧ –  депутат від ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “УКРАЇНСЬКА CТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА

5.ДІДУШОК ЛАРИСА БОРИСІВНА – депутат від  Вінницької регіональної організації “Політичної партії Сила і Честь”

6. ЖУК ВОЛОДИМИР ВОЛОДИМИРОВИЧ – депутат від Вінницької Обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”

7. ІВАНЦОВ ПЕТРО ВАСИЛЬОВИЧ – депутат від Вінницької обласної організації Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”

8. КАГЛЯК АНАТОЛІЙ МИХАЙЛОВИЧ – депутат від ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “УКРАЇНСЬКА CТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА”

9. КАГЛЯК ІЛЛЯ МАКСИМОВИЧ – депутат від Вінницької регіональної організації Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”

10. КАМЕНЩУК МАРІЯ РОМАНІВНА – депутат від Вінницької Обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”

11. КУШНІР СЕРГІЙ МИХАЙЛОВИЧ – депутат від ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “УКРАЇНСЬКА CТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА”

12. КОЛЯДИЧ МИКОЛА ВАСИЛЬОВИЧ – депутат від ВІННИЦЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”

13. ЛАДАН СЕРГІЙ ВІКТОРОВИЧ – депутат від ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “УКРАЇНСЬКА CТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА

14. ЛЕБЕДЮК ЮРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ – депутат від ВІННИЦЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”

15. ЛУНЬКО ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСАНДРОВИЧ – депутат від Вінницької регіональної організації Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”

16. ЛУП’ЯК РОМАН ВАСИЛЬОВИЧ – депутат від ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “УКРАЇНСЬКА CТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА”

17. МОЛДОВАН ГЕННАДІЙ ПАВЛОВИЧ – депутат від  Вінницької регіональної організації “Політичної партії Сила і Честь”

18. НИКОЛАЙЧУК НАТАЛІЯ ВАСИЛІВНА – депутат від ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “УКРАЇНСЬКА  СТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА”

19. ОГІРЧУК ЛЮДМИЛА ВАСИЛІВНА – депутат від Вінницької обласної організації Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”

20. ПАРШЕНКО ГАЛИНА ВАСИЛІВНА – депутат від ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “УКРАЇНСЬКА CТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА“

21. РЕМОРОВА ТЕТЯНА СЕМЕНІВНА – депутат від Вінницької регіональної організації Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ ”

22. РУБАНСЬКИЙ ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ – депутат від Вінницької Обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”

23.СОЛОНЕНКО БОГДАН МИКОЛАЙОВИЧ – депутат від ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “УКРАЇНСЬКА CТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА”

24. СТРУСЄВИЧ ПЕТРО ПАВЛОВИЧ – депутат від ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “УКРАЇНСЬКА CТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА”

25. ЧОРНИЙ ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ – депутат від Вінницької обласної організації Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”