Депутатський корпус 8 скликання

Мурованокуриловецький селищний головаЦибульська Галина Миколаївна

(позапартійна)

Прізвище, ім'я, по батькові Партійність
Фото без опису 1. БАЗИШЕН ВАСИЛЬ ДМИТРОВИЧ –  депутат від ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “УКРАЇНСЬКА CТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА
Фото без опису 2. ВАРГОЦЬКА АНТОНІНА МИКОЛАЇВНА – депутат від Вінницької обласної організації "Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”

3. ВОЙТКО ЮРІЙ ІВАНОВИЧ – депутат від ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “УКРАЇНСЬКА CТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА“

4. ВУДВУД ЛАРИСА СТЕПАНІВНА – депутат від ВІННИЦЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”

5.ДІДУШОК ЛАРИСА БОРИСІВНА – депутат від  Вінницької регіональної організації “Політичної партії Сила і Честь”

6. ЖУК ВОЛОДИМИР ВОЛОДИМИРОВИЧ – депутат від Вінницької Обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”

7. ІВАНЦОВ ПЕТРО ВАСИЛЬОВИЧ – депутат від Вінницької обласної організації "Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”

8. КАГЛЯК АНАТОЛІЙ МИХАЙЛОВИЧ – депутат від ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “УКРАЇНСЬКА CТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА”

9. КАГЛЯК ІЛЛЯ МАКСИМОВИЧ – депутат від Вінницької регіональної організації Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”

10. КАМЕНЩУК МАРІЯ РОМАНІВНА – депутат від Вінницької Обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”

Фото без опису 11. КОВАЛЕНКО ОЛЬГА АНАТОЛІЇВНА – депутат від  Вінницької регіональної організації Політичної партії "Сила і Честь"

12. КУШНІР СЕРГІЙ МИХАЙЛОВИЧ – депутат від ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “УКРАЇНСЬКА CТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА”

13. КОЛЯДИЧ МИКОЛА ВАСИЛЬОВИЧ – депутат від ВІННИЦЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”

14. ЛАДАН СЕРГІЙ ВІКТОРОВИЧ – депутат від ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “УКРАЇНСЬКА CТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА”, секретар селищної ради

15. ЛУНЬКО ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСАНДРОВИЧ – депутат від Вінницької регіональної організації Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”

16. ЛУП’ЯК РОМАН ВАСИЛЬОВИЧ – депутат від ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “УКРАЇНСЬКА CТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА”

Фото без опису 17. МОРОЗ ОЛЬГА МИКОЛАЇВНА – депутат від ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “УКРАЇНСЬКА CТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА”
Фото без опису 18. НИКОЛАЙЧУК НАТАЛІЯ ВАСИЛІВНА – депутат від ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “УКРАЇНСЬКА  СТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА”

19. ПАРШЕНКО ГАЛИНА ВАСИЛІВНА – депутат від ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “УКРАЇНСЬКА CТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА“

20. РЕМОРОВА ТЕТЯНА СЕМЕНІВНА – депутат від Вінницької регіональної організації Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ ”

21. РУБАНСЬКИЙ ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ – депутат від Вінницької Обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”

Фото без опису,

22. САМОЛЯК ВОЛОДИМИР ВОЛОДИМИРОВИЧ – депутат від  Вінницької регіональної організації “Політичної партії Сила і Честь”

23.СОЛОНЕНКО БОГДАН МИКОЛАЙОВИЧ – депутат від ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “УКРАЇНСЬКА CТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА”

Фото без опису 24. ТИМОЩУК ПАВЛІНА ПАВЛІВНА – депутат від ВІННИЦЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”

25. ЧОРНИЙ ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ – депутат від Вінницької обласної організації "Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”