Снітківський старостинський округ

Звіт старости Снітківського старостинського округу

Ольшевського Віктора Валентиновича про свою роботу за 2023 рік

До складу адміністративної території Снітківського старостинського округу  входять населені пункти Снітків та Рясне.

Повноваження старости поширюються на ці населені пункти згідно «Положення про старосту старостинського округу Мурованокуриловецької селищної ради» , прийнятого рішенням №42  4 сесії селищної ради від 29.01.2021 року. Згідно цього «Положення…»  староста Снітківського старостинського округу входить до складу виконавчого комітету Мурованокуриловецької селищної ради . Щорічно подаю звіт про виконання повноважень та діяльність комунальних установ на окрузі.

За звітний 2023 рік  приймав участь у всіх чергових, позачергових і екстрених засіданнях виконавчого комітету та робочих груп з виконання програм соціально-економічного розвитку громади . Приймав участь в підготовці рішень селищної ради , що стосуються майна громади , проектних пропозицій, бюджетного фінансування.

Спільно з фінансовим відділом селищної ради, в І кварталі 2023 року  здійснено інвентаризацію земель , сформовано базу даних індивідуального землекористування по Снітківському  старостинському окрузі для адміністрування податкових зобов’язань. Здійснено подвірний обхід для внесення даних в книги погосподарського обліку. Систематизовано статистичні дані по округу.

Пройшов у І кварталі 2023 курси дистанційного навчання з Цивільного захисту та навчальний курс з нотаріальних дій посадових осіб місцевого самоврядування.

На протязі року приймав участь у проекті «Просто» щодо підвищення спроможності інституту старост  в дистанційній формі на двох, конференція  в смт. Муровані Курилівці  та місті Києві.

В частині військового обліку та первинних мобілізаційних заходів здійснено оновлення картотеки військовозобов’язаних нового зразка та вчинено звірку облікових даних з РТЦК.

На виконання листа фінансового відділу селищної ради щодо інформування платників земельного податку про розміри зобов’язань по платі за землю здійснено подвірне інформування платників та вайбер повідомлення респондентів .  Внесені корективи та виявлені неточності в базу оподаткування.

На виконання повноважень в частині соціального захисту населення  у І-ІІ кварталі 2023 року прийнято та сформовано 85 заяв та декларацій на житлові субсидії  і 16 пільг, 5 допомог. Сформовано 4 пакети допомог по догляду за  інвалідами на непрофесійній основі. Передано 3 допомоги «Міжнародного червоного Хреста» для ВПО  9 родинам ВП0.

Сформовано 3 комплекти документів для  фінансової допомоги родинам травмованих вояків ЗСУ, згідно яких селищною радою надані кошти заявникам. Сформована та здійснена фінансова допомога по похованню 1 військовослужбовця ЗСУ. Надано консультацію та здійснено інформаційний супровід родині загиблого щодо отримання компенсаційних виплат із державного бюджету.

За звітній період сформовано та видано довідкових документів 233, вчинено оформлення 19 актів обстеження до субсидій , обстеження матеріально-побутових умов мешканців - 31, проактовано умови проживання 4 багатодітних родин  і 1 родини в складних життєвих обставинах.

Нотаріальних дій вчинено 46.

На вимогу суду були надані довідкові матеріали у справі про всиновлення . Прийняв участь в судовому засіданні в якості свідка.
       На виконання вимог законодавства в частині переіменування геонімів пов’язаних з СРСР ініційовано обговорення зміни вулиць. Процес триває.
       По лінії пробації (інспекції з виконання вироків та покарань) здійснювався фактичний та документальний контроль і супровід 1 піднаглядної особи.

Відпрацювання покарання у вигляді громадських робіт здійснювалося 1 особою на об’єктах соціальної інфраструктури.
      Питаннями благоустрою території та підтримання санітарного стану території підтриманням температурного режиму приміщень фактично займалися працівники старостату  та комунальних установ
.

На благоустрої приймали участь 2 особи на оплачуваних громадських роботах протягом 2 місяців. Спільно з релігійними організаціями здійснено передвеликодні та передсвяткові прибирання і обкошування римо-католицького та православного кладовищ. Силами працівників старостату та комунальних установ , працівників з благоустрою , здійснено і підтримувалося в належному стані території установ та придорожніх смуг.

При ліквідації наслідків буревію здійснено розчистку проїзних доріг , заготовлено дров опалювальних 10 складометрів, видалено на полігон ТПВ деревинні залишки. Розсортовані деревинні залишки під лініями електропередач в межах населених пунктів та сформовано паливний запас .

З метою побутового забезпечення ЗСУ було надано паливний запас, теплогенеруючі пристрої, мобільні приміщення, електроживлення, інструменти та пристрої , один автомобіль, продукти харчування.

Щомісячно формувалися гуманітарні вантажі для ЗСУ силами Громадської Організації «Майбутнє Сніткова» та релігійних організацій в координації з волонтерами Мурованокуриловецької громади. Сформовано 2 партії одягу для військово-медичних стабілізаційних пунктів ЗСУ, зокрема через військового хірурга Анатолія Шевцова та підприємця Олександра Свіріпу.

Процес акумуляції коштів для ЗСУ є постійним, виготовлення каш та м’ясних консервів , салатної консервації , випічки та напоїв проводились на постійній основі. Процес триває.