26 (позачергова) сесія

Назва рішення

№ рішення

1.

Про передачу в оренду земельних ділянок ФГ “ОЛІМП”.

1.

Про надання в оренду земельної ділянки ФГ “Кагляк” с. Вищеольчедаїв для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

1.

Про надання в оренду земельної ділянки ПОП “Весна” с. Долиняни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

1.

Про надання ПОП “Весна” земель, що входять до складу спадщини, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на умовах оренди.

1.

Про  надання ФГ “Добробут” земель, що входять до складу спадщини, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на умовах оренди.

1.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд телекомунікацій ПрАТ “ВФ Україна”.

1.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд телекомунікацій ТОВ “lifecell”.

1.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування ВОКСЛП “Віноблагроліс”.

1.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається на умовах оренди ПрАТ “ВФ Україна” для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд телекомунікацій за межами с. Привітне.

1.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається на умовах оренди ТОВ “lifecell” для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд телекомунікацій за межами с.  Михайлівці.

1.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Мурованокуриловецької селищної ради (с. Галайківці) ТОВ “РУБАНСЬКИЙ АГРО” с. Немерче.

1.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Мурованокуриловецької селищної ради (с. Жван) ТОВ “РУБАНСЬКИЙ АГРО” с. Немерче.

1.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва ПП “ЗАРІЧНЕ - АГРО”.

1.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва ФГ “Добробут” с. Галайківці.

1.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається на умовах оренди ФОП Кушті Сергію Григоровичу для розміщення та експлуатації об’єктів дорожнього сервісу с. Вищеольчедаїв.

1.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває  на умовах оренди гр. Ляшку Е.В. для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення на території Мурованокуриловецької  селищної ради.

1.

Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок ФГ “Добробут” на території Мурованокуриловецької селищної ради.

1.

Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення, відновлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та виділення земельних часток (паїв) в натурі (на місцевості) громадянам.

1.

Про передачу в оренду земельної ділянки гр. Цуркановському В.А.

1.

Про передачу в оренду земельної ділянки гр. Коломійцю М.М.

1.

Про надання земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі  на умовах оренди гр. Костенюк Яні Валентинівні.

1.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, що надана на умовах оренди,  для  розміщення та експлуатації  будівель і споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості гр. Бистрієвській Л.І.

1.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення фермерського господарства на умовах оренди гр. Якимчик Р.М.

1.

Про надання відмов громадянам на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

1.

Про припинення договору оренди землі.

1.

Про затвердження розпоряджень селищного голови.