Снітківський старостинський округ

Звіт старости Снітківського старостинського округу

Ольшевського Віктора Валентиновича за 2021 рік

Повноваження старости Ольшевського В.В почалися з 08 лютого 2021 року на підставі розпорядження Мурованокуриловецького селищного голови.
За звітній період мною видано довідкових документів 420
Вчинено оформлення 17 актів обстеження до субсидій та передано до 01 березня 2021 року до відділу селищної ради 42 пакети документів , до 01 травня додатково сформовано 53 пакети документів на призначення субсидій.
Всього по Снітківському старостинському округу призначеносубсидій 89 домогосподарствам.
По напрямку соціального захисту населення  здійснено обстеження матеріально-побутових  умов та сформовано акти 9 родин.
По напрямку матеріальної допомоги жителям сформовано 3 пакети документів , а селищною радою надані з матеріальні виплати цим заявникам.
За звітній період прийнято 83 звернення громадян із земельних питань, межових конфліктів, майнових спорів та порушення прав.
На всі звернення видано та зареєстровано видачу документів, роз'яснень , рекомендацій та вимог.
Надано 4 відповіді на офіційні адвокатські запити щодо спадкового майна.
Здійснено актування самозахвату земель суб'єктом господарювання на запит сільськогосподарської інспекції та стягнено фінансової санкції на суму 102 тис.грн.
По лінії пробації(інспекції з виконання вироків та покарань) здійснювався фактичний і документальний контроль і супровід 1 умовно засудженого, та  3 неповнолітніх за вчинення злочину.
На оплачуваних громадських роботах за вироком суду працювала 1 особа. Організацію роботи та контроль за їх виконанням здійснено згідно затвердженого графіку на соціальних об'єктах.
Протягом року організовано громадське слухання щодо шкільного закладу. Станом на початок освітнього процесу учнівська молодь доводиться і отримує освітні послуги в школі - ліцеї 1 , в Котюжанській школі І -ІІІ ступенів  та частина в Мурованокуриловецької спеціалізованій школі - інтернаті.
Протягом двомісячника благоустрою на громадських платних роботах працювала 1 особа   2 місяці  згідно трудового договору, та 19 днів у травні місяці  з центру зайнятості було залучено 2 безробітних.
До благоустрою долучилися суб'єкти господарювання ФГ Стріла,  ТОВ Тріада МК. ПОП Весна здійснило шарування ТПВ на офіційному полігоні за співфінансування ФГ Колос-С.
Благоустрій пам'ятників здійснили  працівники культури.
Підтримка санітарного стану старостату, температурного режиму, здійснюється старостою та працівниками установ.
З метою вирішення проблематики дистанційного навчання , мною розроблено і подано проєкт запровадження оптико-волоконної межі цифрового зв'язку. Проєкт передбачав співфінансування споживачів для доєднання до мережі та створення системи цілодобового стеження по селищу. Станом на 2022 рік по с.Снітків, та с.Рясне приєднано 89 абонентів та 4 установи. Система стеження впроваджена і згідно розробленого та поданого до 12 грудня 2021 року на конкурс 2022 року маємо сподівання на те що всі складнорельєфні села громади будуть з оптичним інтернетом та камерами спостереження.
Зауважень по звіту по проєкту не має.
Протягом звітного року селищна рада звільнила попереднього керівника КП Крапелька-С та призначила ТВО. Заміну електродвигуна свердловинного насосу здійснено силами  та коштами споживачів .
Запит на зміну тарифу до самоокупного подано до виконавчого комітету для вирішення.