9 (позачергова) сесія

№ рішення

Назва рішення

344

Про внесення змін до рішення 2 сесії селищної ради 8 скликання від 28 грудня 2020 року №26 “Про бюджет Мурованокуриловецької селищної територіальної громади на 2021 рік (зі змінами)”.

345

Про внесення змін до Програми поліпшення техногенної та пожежної безпеки об'єктів усіх форм власності, розвитку  інфраструктури підрозділу пожежної охорони на території Мурованокуриловецької селищної ради на 2021- 2025 роки.

346

Про закриття недіючих сміттєзвалищ, розташованих на території селищної ради.

347

Про співфінансування коштів з селищного бюджету для  послуг з експлуатаційного утримання та поточного дрібного ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення на території Мурованокуриловецької селищної ради.

348

Про звернення депутатів Мурованокуриловецької селищної ради 8 скликання щодо належної організації та забезпечення виплат субсидій.