Степанківський старостинський округ

З В І Т

старости Степанківського старостинського округу

Корнути Поліни  Іванівни про свою роботу за 2022-2023 роки

Керуючись Конституцією та Законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів, Положенням про старосту та іншими нормативно-правовими актами, що визначають порядок його діяльності, звітую про роботу Степанківського старостинського округу за 2022- 2023 роки.

Третій рік роботи на посаді старости Степанківського старостинського округу пройшов в тісній співпраці з Мурованокуриловецькою селищною радою, населенням старостинського округу, керівниками підприємств, установ та фермерського господарства. Виконувалися доручення Мурованокуриловецької селищної ради та її виконавчого комітету, Мурованокуриловецького селищного голови, забезпечувалося надання інформації та виконувалися інші обов’язки визначені законодавством України в межах повноважень.

Я є членом виконавчого комітету Мурованокуриловецької селищної ради,де представляю інтереси жителів свого старостинського округу. Брала участь в засіданнях виконавчого комітету.

Прийом громадян здійснювався за місцем роботи в межах робочого часу згідно з графіком прийому громадян, та у позачерговий час за місцем проживання жителів населених пунктів старостинського округу. За звітний період надійшло 75 звернень від громадян, з них всі – на особистому прийомі. Надано необхідну інформацію, консультацію, перелік необхідних документів, контактні телефони та адреси.

До складу Степанківського старостинського округу входять два населених пункти с.Степанки та с.Горай.

Усього населення станом на 1.01.2024 року становить:  500осіб, з них учасників бойових дій – 12 осіб, ветеранів військової служби –3 особи, вдів 2 особи, учасників війни – 2 особи, багатодітних сімей- 8.

В старостинському окрузі ведеться погосподарський облік, видаються довідки, у межах наданих повноважень, оформлення субсидій, пільг, соціальних допомог, вчиняються нотаріальні дії, перевіряються та складаються акти обстеження матеріально- побутових умов проживання.

Загальна кількість об’єктів погосподарського обліку – 215, в розрізі по селах: с.Степанки – 141, с. Горай -74.

Здійснюється облік військовозобовязаних та призовників, а також облік

учасників бойових дій. Проводиться оповіщення військовозобов’язаних згідно розпорядження начальника першого відділу Мур-Куриловецької РТЦК та СП.

29 учасників війни захищають незалежність і територіальну цілісність України. На жаль маємо поранених наших захисників та є один загиблий воїн Ганчук Анатолій  Васильович.

З початку проведення військових дій в нашій країні Степанківським старостинським округом  було прийнято -  189 ВПО. З них оформлено мною на допомогу  – 95 осіб. На даний час проживає 2 сім’ї ВПО  ( 5 осіб). Неодноразово всі ВПО отримували гуманітарну допомогу у вигляді продуктів харчування, одягу, засобів особистої гігієни від селищної ради та волонтерів. Жителі старостинського округу також долучалися до збору

продуктів  для ВПО та ЗСУ. Виготовлялись тушонки для ЗСУ з м’яса наданого громадянами наших сіл та депутатом ВРУ Білозір Л.М. Небайдужими залишаються мешканці округу і на даний час проводять збір продуктів, виготовленням смаколиків для наших захисників. Вагомий внесок в підтримку ЗСУ і військовослужбовців та ВПО проводиться головою ФГ « Олімп» Огірчук Л.В.

Спільними зусиллями  працівників установ, старостинського округу а також працівника по благоустрою проводилась робота по впорядкуванню парків, територій біля установ та організацій. Приведено в належний стан кладовища та стадіон. Зачищено територію до траси від побутового сміття.Побілено та пофарбовано сільський клуб зовні. Проведено косметичний ремонт старостату. Фарбу та інші  засоби для проведення косметичного ремонту були виділені Мурованокуриловецькою селищною радою. Здійснювали заготівлю дров для старостату. Проводили збір овочів для Муровано куриловецької лікарні. ФГ « Олімп»  проведено обкошування узбіччя доріг в обох населених пунктах та на кладовищах. Протягом двох років здійснюється фінансування вивозу сміття з майданчиків. Надавався транспорт для обвалування та підгортання сміттєзвалища.  Закуплено матеріали та проведено стяжку стін в сільському клубі на суму 130000 грн.

На благоустрій витрачено ФГ « Олімп» 175000 грн. Жителі сіл Степанок та с.Горая брали також активну участь у благоустрою населених пунктів. Так було проведено розчистку узбіччя доріг до траси протяжністю 2 км.

З селищного бюджету на потреби Степанківського старостинського округу виділено  кошти в сумі 210939 грн на поточний ремонт доріг, на оплату громадських робіт 40626 грн,  на придбання бензину та інвентаря для проведення благоустрою 9033 грн , на косметичний ремонт приміщення старостату 2515 грн.

План  основних заходів на 2024 рік :

1. Провести зовнішній ремонт приміщення старостату;

2. Вирішити проблеми з водопостачанням ;

3. Закінчити зовнішній ремонт сільського клубу в с.Степанки.

На завершення звіту хочу подякувати всім, хто підтримує нас, хто дає поради, хто не просто критикує, а вносить пропозиції по покращенню життя села, висловлює велику надію на тісну співпрацю з селищною радою, підприємцями, одноосібниками та надіюсь на їхню допомогу і словом, і ділом для покращення життєдіяльності нашого Степанківського старостинського округу. Хочу побажати всім міцного здоровя, благополуччя в родинах та як найшвидшої перемоги.