44 сесія

Назва рішення

№ рішення

1.

Звіт про здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами Мурованокуриловецької селищної ради

1.

Про  внесення  змін до  Цільової соціальної програми “Діти та молодь Мурованокуриловеччини” на 2021-2025 роки, затвердженої рішенням 2 сесії селищної ради 8 скликання  від 28 грудня 2020 року №13

1.

Про внесення змін до Програми охорони здоров’я жителів Мурованокуриловецької селищної ради на 2021-2025 роки

1.

Про вступ Мурованокуриловецької селищної ради до Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування “Асоціація міст України”

1.

Про внесення змін до рішення 33 сесії селищної ради 8 скликання від 20 грудня 2022 року №2368 “Про бюджет Мурованокуриловецької селищної територіальної громади на 2023 рік” (зі змінами)

1.

Про надання дозволу відділу освіти селищної ради на введення штатних одиниць в закладах загальної середньої освіти

1.

Про затвердження граничної штатної чисельності комунального закладу “Центр надання соціальних послуг Мурованокуриловецької селищної ради”

1.

Про затвердження граничної штатної чисельності комунального закладу “Мурованокуриловецька школа мистецтв”

1.

Про прийняття у комунальну власність Мурованокуриловецької селищної територіальної громади котельного обладнання

Про списання основних засобів

1.

Про затвердження розпорядження селищного голови

1.

Про проведення земельних торгів з продажу права оренди земельних ділянок комунальної власності Мурованокуриловецької селищної ради

1.

Про  продаж права оренди земельних ділянок несільськогосподарського призначення комунальної власності Мурованокуриловецької селищної ради

1.

Про поділ земельної ділянки комунальної власності для будівництва індивідуального гаража в смт Муровані Курилівці, вул.Гагаріна, 46

1.

Про поділ земельної ділянки комунальної форми власності для автотехобслуговування, для обслуговування гаражів та автостоянки в смт Муровані Курилівці гр.Сауляку А.І.

1.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної форми власності в постійне користування  КЗ “Мурованокуриловецький водоканал”

1.

Про  надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо  інвентаризації земельних ділянок водного фонду  с. Долиняни

1.

Про  надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо  інвентаризації земельної ділянки водного фонду с. Обухів

1.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування за межами с.Степанки

1.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки по вул.Жовтнева, 69 гр. Сауляку Г.І.

1.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду для городництва громадянам Мурованокуриловецької селищної ради

1.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних  ділянок в оренду громадянам Бондаренку М.К., Бондаренко О.В., Олійнику А.П., Олійник Т.С., Яновській Л.Й., Яновському В.Й.,  Яновському С.В.

1.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки в оренду для городництва гр. Мовчан Ж.В.

1.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Москальчук Ю.М.

1.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки в оренду гр. Олійник Г.І.

1.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних  ділянок в оренду громадянам Ротар В.П., Суржко В.В.

1.

Про  надання в оренду гр. Шевчук Г.В. непереоформленої земельної частки (паю)  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

1.

Про передачу земельної ділянки у власність

1.

Про внесення змін до договорів оренди землі голові СФГ “РУБІН” гр. Чайнюку Р.С.

1.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) гр. Ковриги  Н.Т.

1.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та  передачу їх у власність

1.

Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення, відновлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та виділення земельних часток (паїв) в натурі (на місцевості) громадянам

1.

Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та  передачу земельних ділянок громадянам у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка), для ведення особистого селянського господарства

1.

Про надання відмов громадянам на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок

1.

Про дострокове припинення повноважень депутата Мурованокуриловецької селищної ради 8 скликання Гори В.В.