МУРОВАНОКУРИЛОВЕЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА
Вінницька область, Могилів-Подільський район

Вербовецький старостинський округ

Звіт старости Вербовецького старостинського округу

Мількевич Валентини Йосипівни за 2021 рік

                   Керуючись Конституцією України, Законом України «Про місцеве Самоврядування в Україні», Положенням про старосту cтаростинського округу та іншими нормативно-правовими актами, що визначають порядок його діяльності, я, Мількевич Валентина - староста сіл  Вербовець та Виноградне Мурованокуриловецької селищної ради, звітую про свою роботу  за 2021 рік.

      За підрахунками обліку станом на 01.01.2022 року по Вербовецькому старостинському округу загальна кількість населення становить – 773 чол. в тому числі по с. Вербовець -420 чол., по с.Виноградне -353чол. Протягом року народилося 6 дітей, в т.ч., с.Виноградне – 2, с.Вербовець – 4, померло 23 чол., в т. ч. с.Вербовець –16, с.Виноградне – 7,  одружилася  одна пара. Віковий склад населення : пенсіонерів –246 чол., в тому числі пенсіонерів яким 80 і більше років – 51 чол., дітей шкільного та дошкільного віку- 99 чол.,

працездатного населення – 427 чол., багатодітних сімей – 9, двоє дітей-інвалідів, діти, які знаходяться під опікою – 2, учасники  АТО – 3 чол., з них   особа з інвалідністю внаслідок  війни – 1чол.

      В домогосподарствах сіл округу утримують: корів –64, свиней – 72, кози – 27, птиці всього – 1690шт.      

      Відповідно до покладених на мене повноважень:

- беру участь у засіданнях виконавчого комітету Мурованокуриловецької селищної ради;

- виконую доручення селищної ради, її виконавчого комітету, селищного голови;

- інформую їх про виконання доручень; ,                                                  

- представляю інтереси жителів територіальної громади,

- здійснюю особистий прийом громадян, які звертаються з проблемами різного характеру,     надаю рекомендації та консультації. Протягом звітного періоду на особистий прийом звернулося 34 особи з усними запитами. Усім громадянам, які звернулись, надано необхідну інформацію та допомогу у вирішенні їх проблем.

- здійснюю контроль за дотриманням на території сіл Вербовецького старостинського округу громадського порядку;

      Видано довідок у межах наданих повноважень – 229, видано характеристики з місця проживання громадянам для представлення до різних організацій -6 .

      На протязі звітного періоду приймалися заяви, адресовані органам місцевого самоврядування та передано їх за призначенням, здійснювалось прийняття   пакетів документів для оформлення 8 різних видів допомог, в т. ч. - 6 видів соціальної допомоги та   для оформлення   житлових субсидій-122 пакети. Пільгові категорії   населення  також отримали грошову компенсацію на придбання твердого палива та скрапленого газу.

     Встановлено программу «Соціальна громада» для оформлення в 2022 році всіх видів допомог безпосередньо в старостаті.

     Проводились обстеження матеріально-побутових умов багатодітних сімей, громадян з інвалідністю.

      Здійснено перезакладку  на 5 років погосподарських книг в кількості 8 одиниць, здійснювався облік, ведення та зберігання погосподарських книг.

      На території Вербовецького старостинського округу є комунальні заклади, які утримуються за рахунок   Мурованокуриловецької об’єднаної громади – це 2 ФАПи - Вербовецький та Винограднянські, 2 сільські бібліотеки Вербовецька та Винограднянська, Вербовецький сільський будинок культури, Винограднянський  сільський клуб. Був навчально-виховний комплекс  «Загальоосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад» с. Вербовець, діяльність якого припинено шляхом ліквідації, а саме згідно рішення 11 сесії 8 скликання №363 від 25 червня 2021 року « Про припинення юридичної особи- навчально-виховного комплексу « Загальноосвітній навчальний заклад- дошкільний навчальний заклад» с.Вербовець. З початку навчального року, після ліквідації закладу, здійснюється підвіз шкільними автобусами дітей із сіл округу до дошкільного закладу та до шкіл   в яких виявили бажання навчатися, а саме в дошкільний заклад смт. Муровані Курилівці -2  дітей,  Мурованокуриловецьку школу- ліцей 5 учнів та в Мурованокуриловецьку школу №2 -26 дітей.

      У Вербовецькому  ФАПі проведено поточний ремонт  в приміщенні , встановлено пічне опалення для комфортного надання медичних послуг та  здійснення прийому пацієнтів, завезено дрова для опалення приміщень.

      Висловлюю щиру подяку від себе особисто та від імені жителів с.Вербовець

Керівнику ТОВ «Агрофірма Рубанський» Зваричу Андрію Вікторовичу, який посприяв у придбанні будівельних  матеріалів та товарів для встановлення пічного опалення  та проведення поточного ремонту в  приміщенні ФАПу с.Вербовець. Та депутату селищної ради  Войтко Юрію Івановичу,  за  кошти якого  завозяться дрова для опалення приміщень.

      Працівниками культури  разом із працівниками старостату проводяться культурно- масові  заходи приурочені до державних та релігійних свят.

Проведено мітинги  з покладанням квітів  до 9 травня- Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, та 29 серпня біля могили  загиблого Корнецького Сеогія Григоровича -до дня пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

      Виконано значний об’єм робіт з благоустрою та санітарної очистки території населених пунків та приведення території в належний еститичний та санітарний стан. Було залучено практично кожного: колективи установ, які знаходяться на території старостинського округу та значна частина  активних жителів округу.

      Проведено прибирання сміття та побутових відходів, упорядковано прилеглі території біля торгівельних точок, впорядкована територія школи та сільських ФАП, будинку культури, сільського клубу.

      Впорядковано території  і побілено парк біля пам’ятників загиблих воїнів в двох селах округу, проведено поточний ремонт та фарбування  пам’ятника в  с.Виноградне. Всі матеріали ( фарби, вапно, цемент) для впорядкування  території біля пам’ятників було придбано на виділені селищною радою кошти.

     Постійно ведуться роботи по покосу трави в парках, біля могил загиблим воїнам,  прилеглих територій біля ФАПів, в центрі села, біля будинку культури та сільського клубу.

      Проведено санітарну очистку, прибирання, розгорнення та бульдозирування території в центрі села Вербовець за спонсорські кошти Войтка Ю. І.

      Здійснено озеленення, висаджено парк в центрі села Вербовець.

      Проводилось упорядкування дорожньо-вуличної мережі с.Вербовець по вулиці Гагаріна, грейдерування  дорожньо-вуличної мережі с.Виноградне по вулиці Гоголя та 40- річчя Перемоги , яке здійснило  ( ТОВ « Агрофірма Рубанський»).

      Здійснювалось прибирання, розчистка, вивезення сміття, косіння трави та приведення в належний санітарний стан кладовищ в селах округу.

      Придбано та встановлено нові ворота  на кладовищі с. Вербовець за   спонсорські кошти ТОВ « Рубанський Агро» в сумі 8000 гривень.   Також  в грудні 2021 року було перераховано  ТОВ « Рубанський Агро»  на рахунок «Цільових фондів органів місцевого самоврядування» селищної ради кошти в сумі 47000 гривень для встановлення вуличного освітлення в с.Виноградне  по вул.Вишнева та облаштування територій кладовищ у 2022 році.

      Працювали  над покращенням благоустрою населених пунктів всі: і працівники старостату, і працівники сільських закладів культури, і  наш депутат Войтко Ю. І., який  і надавав  нам постійно транспортний засіб для  вивезення сміття та опалого листя, бензин для косіння трави  а  в зимовий період  прогортав вулиці від снігу.            

     В с.Виноградне проведено та підключено частині жителів села широкосмуговий доступ до  мережі Інтернет.

      Здійснено поточний ремонт покрівлі  двох водокачок в селі Вербовець та Виноградне   комунальною установою «Мурованокуриловецький водоканал» в сумі 49000 гривень за спонсорські кошти  ТОВ « Рубанський Агро».

    Проводилось обслуговування вуличного освітлення в селах округу, вирішувались питання по усуненню проблем ремонту електропостачання вуличного освітлення та  здійснено заміну 8 лампочок на вуличних ліхтарях. Постійно контролюється стан вуличного освітлення та водопостачання. Щомісячно 15 числа передаються показники лічильників вуличного освітлення та водогонів.

     У планах на 2022 рік:

   - плануємо продовжити роботи з благоустрою в наших селах;

   - проводити поточний ремонт доріг в селах округу;

   - провести поточний ремонт мостів в с.Виноградне;

   - підвищити контроль за утилізацією сміття в домогосподарствах, здійснювати вивіз сміття;

   - встановити вуличне освітлення в с. Виноградне по вул.Вишнева;

   - здійснити поточні ремонти автобусних зупинок в селах округу;

   - потрібно провести капітальний ремонт стелі в приміщенні Вербовецького сільського будинку культури, яка знаходиться в аварійному стані.

     Турбує майбутня доля приміщень школи та дитячого садочку.

     Я, як староста села, хочу висловити слова вдячності всім, хто не стоїть осторонь проблем старостинського округу, хто підставляє своє плече, хто розуміє сьогоднішню складну ситуацію та завжди готовий прийти на допомогу.

     Я хочу подякувати  за допомогу у вирішенні багатьох питань нашого округу, нашому  депутату Войтко Ю.І., керівникам сільськогосподарських підприємств, працівникам старостинського округу, керівникам комунальних закладів, активним жителям округу і висловлюю велику надію на тісну співпрацю  в майбутньому для того щоб зробити наш  старостинський округ кращим.

                                                                                        

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних