Степанківський старостинський округ

Звіт старости Степанківського старостинського округу

Корнути Поліни Іванівни за 2021 рік

Усвідомлюючи те, що на мене покладена відповідальність перед мешканцями громади, перед керівництвом мною виконувались обов’язки визначені Законом України « Про місцеве самоврядування», законодавством України в межах своїх повноважень.

Степанківський старостинський округ складається з двох населених пунктів, а саме с.Горай та с.Степанки.  Станом на 1.01.2022 року на території старостинського округу зареєстровано 533чол,  в тому числі дітей до 18 років – 88, працездатних громадян – 267, пенсіонерів 178.

Пільгова категорія населення :

учасників АТО – 3 ,

воїнів- інтернаціоналістів – 1 ,

вдів – 1,

учасників війни -  5,

дітей  інвалідів – 2

багатодітних сімей- 12, в яких  проживає 42 дитині,

7 одиноких матерів, які виховують 8 дітей.

Соціальними працівниками на території обох населених пунктів обслуговується 18 чоловік  одиноких пристарілих громадян, які потребують стороннього догляду. З них 7 чоловік в с.Горай та 11 чоловік в с.Степанки.

Я, як староста, член виконавчого комітету беру участь у засіданнях виконавчого комітету селищної ради. Виконую доручення селищного голови.

Прийом громадян проводжу в межах робочого часу по місцю роботи та в позаробочий час за місцем проживання жителів села. За звітний період видано 165 довідок, 12 актів обстеження матеріально-

побутових умов проживання,вчинено 6  нотаріальних дій , оформлено та направлено матеріалів до УПСЗН Могилів- Подільської РДА та призначено житлових субсидій, соціальних допомог малозахищеним верствам населення 40. Видавали жителям населених пунктів повідомлення на сплату земельного податку.

Спільними зусиллями працівників старостинського округу, установ а також працівника по благоустрою проводилась робота по впорядкуванню парків, територій біля установ та організацій, побілки дерев , заборів та заготівлі дров. Приведено в належний стан автобусні  зупинки та стадіони. Покрашено пам’ятники загиблим воїнам. Фарбу, вапно та інші засоби для проведення косметичних    робіт були виділені Мур- Куриловецькою селищною радою.Упорядковано  пам’ятні та в’їздні знаки і висаджено біля них квіти.

Значна робота проведена  на кладовищах, де жителі наших сіл та працівники ФГ « Олімп» доклали  зусиль по їх облаштуванню.  Також працівниками  ФГ  « Олімп» проведено  обкошування узбіччя доріг в обох населених пунктах протягом всього  літа. Надано ФГ « Олімп» транспорт для обвалування

та підгортання сміттєзвалища. Активну участь у проведенні благоустрою взяв голова ФГ    « Горайське»  Мельник Олександр Васильович. Він з разом з молоддю  с.Степанки розчистив  територію непрацюючого басейну та березового гаю.

Користуючись нагодою хочу подякувати голові ФГ « Олімп» Огірчук Л.В за надання дров для старостинського округу, ФАПів для опалювання грубок в осінньо- зимовий період .

Своєчасний вивіз сміття із сміттєвих майданчиків здійснювався в обох населених пунктах селищною радою.  За звітний період за кошти ФГ « Олімп» проведено вуличне  освітлення в с.Горай по вулиці І.Франка, Зарічній, В.Стуса та в селі Степанки по   вул..Польовій ,загальною протяжністю  4.5 км. Заміна ламп вуличного  освітлення в населених пунктах, а також поточний ремонт  здійснювався  селищною радою..

В зимовий  період з настанням морозів та ожеледиці проводилась посипка під’їздних  шляхів до сіл селищною радою та за рахунок сільгоспопідприємства ФГ « Олімп». Також керівником ФГ « Олімп» було надано допомогу в  розчищенні вулиць в обох населених пунктах від снігу та виділено 100000 грн

на ремонт доріг.

В завершення свого звіту хочу подякувати людям, які підтримують мене, дають поради, вносять пропозиції для покращення життя громади в селах.

Найважливіше у своїй роботі вважаю взаєморозуміння, співпрацю та довіру мешканців старостинського округу, депутатського корпусу, керівництва громади у спільному вирішенні проблем.