МУРОВАНОКУРИЛОВЕЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА
Вінницька область, Могилів-Подільський район

Обухівський старостинський округ

Фото без опису Звіт старости Обухівського старостинського округу

Гука Василя Арсенійовича про свою роботу за 2022-2023 рік

Повноваження старости Гука Василя Арсенійовича по Обухівському старостинському окрузі розпочалися 8 лютого 2021 року на підставі розпорядження Мурованокуриловецького селищного голови.

У своїй повсякденній роботі староста керується положенням “Про старосту старостинського округу  Мурованокуриловецької селищної ради”, Рішення № 42 від 29 січня 2021 року затвердженого 4 сесією 8 скликання. Ділoвoд Шевченко Лариса Олексіївна працює з 4 травня 2022року. Обухівський старостинський округ обслуговує п'ять населених пунктів:

 • село Обухів;
 • село Привітне;
 • село Берлядка;
 • селище Малий Обухів;
 • селище Котюжани.

Кількість населення старостинського округу 1651 людина, в тому числі: село Обухів - 732 чоловіки, Привітне - 382 чоловіки, Берлядка - 229 чоловік, селище Малий Обухів - 245 чоловіки, селище Котюжани - 63 чоловіки.

У 2022 та 2023 році народилося 19 дітей, померло 49 осіб. Старостинський округ налічує 632 домогосподарств із 1651 людини наших жителів, май же гендерська

рівність, 782 чоловіків i 869 жінок, в тому числі по населених пунктах. В селі Обухів проживає 732 чол. з них 334 чоловіки i 398 жінок, с. Привітне 382 чол., 189 чоловіків 193 жінки, с. Берлядка 229 чол., 115 чоловіків 114 жінки, селище Котюжани 63 чол., 31 чоловік і 32 жінки, селище Малий Обухів 245 чол., 113 чоловіків і 132 жінки, ці дані підтверджують гендерну рівність.

По віковому складу

 • від 0 до 5 рокі в 39 чол. — 2%
 • від 6 до 18 років 1 83 чол. - 10%
 • від 18 до 34 років 348 чол. — 21%
 • від 35 до 54 років 469 чол. - 29%
 • від 55 до 59 років 122 чол. — 8%
 • від 60 i старше 490 чол. -30%

В Обухівському ліцеї навчається 135 дітей. Дигячий садок “Колосок” відвідує  20 діток, дитячий садок “Сонечко” у селі Привітне 19 дітей. Створено філіал Мурованокуриловецької ДЮСШ при Обухівському ліцеї на чолі з Зелененьким Михайлом Васильовичем, де створено групи футболу, волейболу i тенісу.

На території старостинського округу працюють агроформування:

ФГ ”Вищеольчедаївське”, ПП “Влад”, MXП “Епіцентр”, здійснюює свою діяльн іств ТОВ “Котюжани зерно” , Агрохімпродукт, ТОВ “КЕАРДФІЛД”, які сплачують до бюджету селищної ради біля 10 млн. грн податків.

На території округу діють культові споруди три церкви та два молитовних будинки.

За звітний період видано 1080 довідок, 26 заповітів,43 довіреності, прийнято 39 заяв на прийняття спадщини.

По напрямку матеріальної допомоги оформлено 22 пакети документів, а селищною радою проведено виплати.

Зібрано 74 заяви від жителів с Привітне на проведення водогону.

Зібрано 203 заяви від жителів старостинського округу на допомогу від міжнародного фонду.

Всім живелям які зверталися для надання житлової субсидії оформлено 237 субсидій, 68 допомог, 62 пільги,справи оформлені та передані в управління праці соціального захисту.

Оформлено та видано 283 довідки внутрішньо переміщеним особам.

Підбиваючи підсумки 2022-2023 років слід зазначити, що це були роки війни українського народу проти російських окупантів. Наші воїни-земляки мужньо боронять нашу землю - державу Україну. На превеликий жаль в боротьбі з ворогом гинуть кращі сини i доньки України, серед них наш i односельчани:

 • Чайковський Ярослав Сергійович;
 • Михайловський Віталій Васильович;
 • Вонсович Вадим Людвігович;
 • Синьов Валентин Валентинович;
 • Завада Володимир Ілліч;
 • Заярнюк Олександр Васильович.

Вічна їм пам’ять.

На сьогодні рахується зниклий безвісти Кононенко Руслан  Вікторович.

Із-за відсутності матеріальних pecypcів фінансування завдяки співпраці з депутатами обласної ради, депутатами селищної ради виконавчим апаратом селищної ради, керівниками агроформувань, жителями округу, за звітний період вдалося дещо зробити, про що вже висвітлювалося у 3Ml, соціальних мережах, зокрема в групі “Обухівсвких старостинський округ” та “Петрівчани”. На початку звітного періоду проводились збори громадян за місцем проживання, де обговорили проект плану роботи на 2022-2023 роки, вислухали зауваження та пропозиції жителів. Силами ФГ “Вищеольчедаївське” на дорозі встановлено автобусну зупинку. Завдяки співфінансуванню селищної ради i ФГ “Вищеольчедаївське” проведено ремонт дороги в селі Привітне, з них 196,4 тис. грн, кошти селищної ради. Жителями села Обухів проведено розчищення від дерев та кущів на пров. Квітневий, ФГ “Вищеольчедаівсвке” виділило автотранспорт, техніку, зроблено підсипання дороги. Виготовлено проектно- кошорисну документацію на водогоні в селi Притвітне протяжністю 7,1 км вартістю 1950000 грн, ФГ “Вищеольчедаївське” безкоштовно передало свердловину. Для проведення вуличного освітлення в селищі Малий Обухів по вулицях Аграрній та Молодіжній придбано 1000 м дроту CIП-2* 1,6.

В бувшому приміщенні ФАПу с. Обух ів створено пункт обігріву, забезпечивши його дровами, відремонтовано грубки для опалення.

На початку війни 24 лютого 2022 року проведено оповіщення всіх військовозобов'язаних. Створено три пункти пропуску: в селі Обухів, селі Привітне, селі Берлядка. Організовано цілодобове чергування з числа жителів, забезпечувалася охорона правопорядку в селах. Організовано прийом, розселення вимушено переміщених осіб та забезпечення 1x паливом, дровами.

Була проведена видача продуктових наборів для BПO, оформили різні допомоги, зокрема від ООН.

Провели зустрічі з психологами Мурованокуриловецької селищної ради та

Вiнницького центру “Право на захист”, де зокрема надавалися індивідуальні консультації по відновленню емоційного стану вразливих верств населення,

обговорювались питання зі зміни поведінки рідних, i як можна їм допомогти. У звітному періоді проводилася робота:

— по проведенню погосподарського обліку адміністрування земельного

податку, розгляд заяв i скарг по встановленню меж між сусідніми присадибними ділянками;

  • робота з неблагополучними сім'ями;
  • відвідування родин та оформлення актів обстеження на допомоги у

к ількості 22 штуки;

  • разом із відділом культури, молоді та туризму Мурованокуриловецької селищної ради організація заходів по похованню загиблих воїнів-односельчан, встановлення флагштоків на могилах загиблих;
  • організація робіт з жителями, які відбувають адміністративне покарання;
 • організація допрацювання та здача архіву бувшої сільської ради за 2000 - 2021 роки;
 • в 2022-2023 роках організовували переробку та виготовлення тушонок для потреб 3CУ із м'яса, яке виділила народний депутат України Білозір Лариса Михайлівна, а також Дмитрук Володимир I ванович;
 • по збору продуктів харчування від жителів старостинського округу для потреб 3CУ, Мурованокуриловецької Центральної районної лікарні.

Ви готовлено та встановлено меморіальну дошку на фасаді Обухівського ліцею загиблому воїну-односельчанину Чайковському Ярославу Сергійовичу. Розширено узбіччя та впорядкування дороги до села Берлядка (вулиця Лісова), розчищено узбіччя та впорядковано дорогу в селі Привітне (вулиця Соборна).

Хочу особливо відмітити i сказати велике щире дякую жителям, які відгукнулися на прохання навести порядок на сільських кладовищах, яких в селі Обухів - 3, селі Привітне - 1, селі Берлядка - 2. Так в селі Обухів розчистили старе кладовище, вирізали чимало сухих старих дерев та кущів, розчистили дорогу. Протягом року скошували бур'яни. Село Привітне - розчищали від старих дерев i кущів, скошували бур'яни. Село Берлядка - вирізка старих дерев, які падають i руйнують пам'ятники та могили, розчищали від кущів, скошували бур’яни. Велике щире дякую Мазуру Віталію Олександровичу, Гаврищуку Івану Ciвастьяновичу, Базишину Всеволоду Володимировичу. За звітний період разом з працівниками культури проводився догляд за пам'ятниками загиблих воїнів-односельчан у Другій світовій війні.

До річниці загибелі воїна-односельчанина Чайковського Ярослава проведено турнір по футболу, волейболу, тенісу,

За все, що зроблено у 2022-2023 роках, велике всім щиро Дякую! Бажаю всім здоров'я, Перемоги, мирного неба.

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних