Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини Мурованокуриловецької селищної ради
Головою комісії з питань захисту прав дитини Людмилою Андрущак 14.05.2024 року проведено чергове засідання комісії, на якому було розглянуто такі питання:
- про надання дозволу на вчинення правочину щодо нерухомого майна, право користування яким мають діти, жителі с.Нишівці;
- про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів жителів с-ща Муровані Курилівці, які мають статус внутрішньо-переміщених з Луганської області;
- про доцільність позбавлення батьківських прав жительки с. Михайлівці, відносно ЇЇ трьох дітей;
- про стан виконання батьківських обов’язків жительки с. Галайківці, яка виховує трьох дітей;
- про стан виконання батьківських обов’язків жительки с. Жван, яка виховує неповнолітню доньку;
- про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
За результатами комісії прийняті відповідні рішення та службою у справах дітей підготовлені проєкти рішень, які будуть розглянуті на виконавчому комітеті селищної ради.
Наталія Мельник
начальник служби у справах дітей
селищної ради