Відбулись засідання трьох постійних комісій селищної ради
Дата: 29.04.2024 13:55
Кількість переглядів: 29
В ході підготовки до проведення п’ятдесят другої позачергової сесії восьмого скликання Мурованокуриловецької селищної ради, 29 квітня цього року відбулися засідання трьох постійних комісій з питань освіти, культури, духовного відродження, молодіжної політики, охорони здоров’я, материнства, дитинства та соціального захисту, прав людини, законності, депутатської діяльності, етики, регламенту, з питань земельних відносин, природокористування, планування територій, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою та з питань фінансів, бюджету, планування, соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва, комунальної власності, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту.
Члени постійної комісії з питань освіти, культури, духовного відродження, молодіжної політики, охорони здоров’я, материнства, дитинства та соціального захисту, прав людини, законності, депутатської діяльності, етики, регламенту розглянули такі питання:
Про внесення змін до Програми територіальної оборони Мурованокуриловецької селищної територіальної громади на 2022-2025 роки;
- Про зміни у складі Погоджувальної ради Мурованокуриловецької селищної ради 8 скликання;
- Про внесення змін до складу лічильної комісії селищної ради 8 скликання.
Члени комісії з питань фінансів, бюджету, планування, соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва, комунальної власності, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту розглянули бюджетні питання та ряд питань комунальної власності.
Члени постійної комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування територій, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою детально опрацювали блок земельних питань.
Кожний проєкт рішення пройшов обговорення, під час якого було заслухано посадових осіб, які брали участь в його підготовці, детально вивчено його зміст та враховано наслідки його прийняття. За результатами роботи комісій усі проєкти рішень, які було подано на розгляд депутатів, погоджено до розгляду на пленарному засіданні 52-ї позачергової сесії селищної ради.
Відділ організаційної роботи та зв’язків з
засобами масової інформації селищної ради