ІІ Всеукраїнський молодіжний конкурс «Юридична освіта майбутнього» для обдарованої молоді та ВПО

Дата: 23.04.2024 08:42

Захід проходить за сприяння Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти та за підтримки Міністерства молоді та спорту України та Міністерства освіти і науки України.

Метою конкурсу є підтримка обдарованої молоді та внутрішньо переміщених осіб; виявлення проблемних питань юридичної освіти та шляхи їх вирішення; залучення студентів до процесів покращення якості вищої юридичної освіти в Україні; залучення молодих науковців до інтеграції юридичної освіти в європейський освітній простір; професійна орієнтація школярів; аналітика питання підвищеної популярності професії юриста у абітурієнтів.

Прийом конкурсних робіт триватиме включно до 30.04.2024 року.

До участі запрошуються учні загальноосвітніх навчальних закладів (з 8 класу і вище), молоді науковці та викладачі  (до 35 років), студенти та аспіранти закладів вищої освіти.

Тема для робіт:
1 група (учні): Актуальність юридичної професії у 2024 році.
2 група (студенти): Які реформи потрібні юридичній освіті та застосування інновацій.
3 група (викладачі): Шляхи інтеграції юридичної освіти в європейський освітній простір.

Для участі у конкурсі необхідно:

1) Заповнити заявку до 30.04

2) Направити конкурсну роботу на е-адресу krmjua@gmail.com, вказавши у темі повідомлення «На Конкурс Петренко П.»

Вимоги до робіт та детальна інформація про умови конкурсу