РАКУТА ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ

Дата: 19.04.2024 13:59

Народився 29 грудня 1976 року в м. Рибниця, Молдова.

1984-1002 роки – навчався в середній школі №2 м. Резіна, Молдова.

1992-1995 роки – навчався в СПТУ №71 м. Рибниця за спеціальністю тракторист-машиніст.

1995 рік – призваний на строкову військову службу.

1998 рік – переїхав на постійне місце проживання в Україну (с.Посухів Мурованокуриловецького району) до родини матері.

В 2004 році отримав паспорт громадянина України, одружився та проживав в смт Муровані Курилівці.

1998-2000 роки – працював у КСП Батьківщина с. Посухів різноробочим у будівельній бригаді.

2000-2002 роки – працював сезонним опалювачем Мурованокуриловецької селищної ради.

2003-2011 роки – працював на сезонних роботах у ТОВ Будматеріали (Мурованокуриловецький цегельний завод) випалювачем-кочегаром.

2012-2022 роки – виконував різні підсобні роботи.

19.07.2022 – мобілізований Могилів-Подільським РТЦК та СП у Вінницькій області. Солдат, помічник гранатометника 2-го стрілецького відділення 1-го стрілецького взводу 3-ї роти.

З 29.07.2022 приймав участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації в Донецькій області.

08.01.2023 – отримав бойову травму під час бойових дій на території Луганської області. Проходив лікування та реабілітацію у військовому шпиталі м. Харків та санаторії м. Миргород.

21.08.2023 – рішенням ВЛК визнаний обмежено придатним у зв’язку із захворюванням, пов’язаним із проходженням військової служби.

05.04.2024 – помер в с. Ізюмське Ізюмського району Харківської області внаслідок серцево-судинної патології.

Без чоловіка, батька та брата залишились дружина Олена Анатоліївна, доньки Аліна та Ірина, сестра Зоя Миколаївна.

Похований 09.04.2024 на кладовищі в селищі Муровані Курилівці Могилів-Подільського району Вінницької області.