Інформаційна зустріч для ВПО щодо можливостей працевлаштування/навчання та відновлення бізнесу

Дата: 02.04.2024 10:12

3 квітня 2024 року в приміщенні  КЗ  “Мурованокуриловецький Центр культури і дозвілля” ( колишній Будинок культури)  відбудеться зустріч з представниками Вінницької обласної військової адміністрації, обласним центром зайнятості та Вінницькою обласною організацією Товариства Червоного Хреста України з ВПО Мурованокуриловецької громади.

Метою зустрічі є сприяння адаптації внутрішньо переміщених осіб до нових умов життя та зайнятості!

В рамках зустрічі буде надано роз’яснення щодо:

• змін в законодавстві в частині призначення соціальної допомоги людям зі статусом внутрішньо переміщеної особи;
  • можливостей безоплатного проходження навчання/перенавчання, отримання ваучера на навчання для підвищення кваліфікації за однією з 124-ох професій і спеціальностей;
  • грантів на відкриття або розвиток власної справи.

Представниками Вінницької обласної організації Товариства Червоного Хреста України буде проведено інформаційну сесію в рамках проєкту «Перезавантаження: розширення можливостей для працевлаштування» за підтримки Іспанського Червоного Хреста. Зокрема, буде надана інформація про:

• БЕЗКОШТОВНІ короткострокові професійні навчальні курси (водії категорії СЕ, D, BAS бухгалтерія, перукар, агент з постачання та мікробізнесу);
  • про надання фінансової підтримки на створення, розвиток і відновлення бізнесу, варіанти можливого працевлаштування.

Якщо ви знаходитеся в стані пошуку засобів до існування та життєзабезпечення, ми готові вам допомогти та запрошуємо на зустріч, яка відбудеться:

Коли: 03 квітня 2024 року, о 14.00 год

Де: вул. Соборна 78, КЗ «Центр культури та дозвілля» (колишній Будинок культури)

Для кого: ВПО працездатного віку

Селищна рада