Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, обгрунтування розміру бюджетних призначень, очікуваної вартості предмета закупівлі

Дата: 02.04.2024 08:58

1. Найменування замовника - Мурованокуриловецька селищна рада;

Місцезнаходження замовника – вул. Соборна, 45 селище Муровані Курилівці, Вінницька область, 23400.

ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань – 04325974;

Категорія замовника – органи державної влади та органи місцевого самоврядування, зазначені у пункті 1 частини першої ст.2 Закону України «Про публічні закупівлі».

2.Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Обслуговування та впорядкування кладовищ  на території населених пунктів Мурованокуриловецької селищної ради (ДК 021:2015 98370000-7 Поховальні та супутні послуги).

3. Розмір бюджетного призначення та/або очікувана вартість предмета закупівлі:

250000.00 гривень.

4. Код економічної класифікації видатків бюджету (для бюджетних коштів): 2240.

5. Вид закупівлі – відкриті торги (з особливостями);

орієнтовний початок проведення – квітень 2024 року.

Фінансування закупівлі здійснюється за рахунок коштів місцевого бюджету.

ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ

1. Інформація про замовника:

1.1. Найменування ЗАМОВНИКА: Мурованокуриловецька селищна рада;

1.2.Місцезнаходження  замовника: 23400, Україна, Вінницька область, селище Муровані Курилівці вул. Соборна буд .45

1.3. Ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб,фізичних осіб - підприємців та громадських формувань –  04325974.

1.4. Категорія замовника: Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган.

2. Інформація про предмет закупівлі:

2.1. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Обслуговування та впорядкування кладовищ  на території населених пунктів Мурованокуриловецької селищної ради (ДК 021:2015 98370000-7 Поховальні та супутні послуги).

3. Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі

Найменування заходів

Одиниця
виміру

2

3

4

1

Очищення центральних  алей від снігу вручну

В залежності від погодних умов

2

Видалення дерева

шт.

3

Прибирання випадкового сміття, непридатних предметів ритуальної належності на території кладовища

6

4

Викошування трави та бур’яну мотокосою

26

5

Згрібання скошеної трави

26

6

од.

7

Утримання в належному санітарному стані місць поховань військових та почесних громадян (в зимовий період за наявності снігу)

од.

8

Вирізання кущів порослі, чагарнику бензопилами

100 м²

9

Вирізання порослі дерев

100 дер.

Збирання зрізаних гілок

100 м²

11

Поховання померлих одиноких громадян

чол.

12

Визначення та виконання розмітки могил

13

Відведення ділянки для поховання

14

Облік поховань в установленому порядку

15

Координація процесу поховання на кладовищі

16

Видача інвентарю для підготовки до поховання

компл.

17

Контроль дотримання  встановлених правил  відвідувачами  кладовища

днів

постійно

Особливі умови: надання послуг здійснювати відповідно до Закону України «Про поховання та похоронну справу», Порядку утримання кладовищ та інших місць поховань, затвердженого Наказом Держжитлокомунгоспу України від 19.11.2003 № 193, Державних санітарних правил та норм «Гігієнічні вимоги щодо облаштування і утримання кладовищ в населених пунктах України» ДСанПіН 2.2.2.028-99.

Умови надання послуг:

Кінцева дата надання послуг – по 31 грудня 2024 року.

Виконавець повинен використовувати обладнання та матеріали, які не спричиняють шкоди довкіллю, не допускати забруднення навколишнього середовищ паливно-мастильними матеріалами, які використовуються в процесі експлуатації машин та механізмів при наданні послуг.

Виконання послуг здійснюється відповідно до заявки Замовника, в межах надходжень коштів, відповідно до календарного плану фінансування.

Якість наданих послуг повинна відповідати вимогам діючого законодавства України, санітарним нормам та правилам. Виконавець забезпечує неухильне дотримання своїми працівниками  правил і норм техніки безпеки, виробничої санітарії, гігієни праці, пожежної безпеки, охорони праці, а також усіх вимог та стандартів, визначених законодавством України, що стосуються надання таких послуг.

Забезпечення працівників інвентарем, технікою та витратними матеріалами здійснюється за рахунок Виконавця.

Виконавець несе повну матеріальну відповідальність за збитки, спричинені Замовнику, внаслідок неналежного виконання своїх зобов’язань.

Виконавець є відповідальним за додержання своїми працівниками вимог законодавства та договору на об’єкті обслуговування, вживає заходів, спрямованих на попередження порушень його працівниками технологічної і виробничої дисципліни, громадського порядку, недопущення протизаконної поведінки або бездіяльності на об’єкті обслуговування.

Вартість послуг включає в себе вартість всіх наданих послуг, але не більше суми Договору

Місце надання послуг: Населені пункти Мурованокуриловецької селищної ради.