МЕЛЬНИК ІГОР ВОЛОДИМИРОВИЧ

Дата: 31.12.2022 11:00

Народився  26 липня 1965 року у селі Попелюхи Мурованокуриловецького району Вінницької області.

В 1980 році   закінчив  Попелюхівську 8-річну школу,  в  1982 році  закінчив  Вищеольчедаївську середню  школу.

Навчався  в радіотехнічному  училищі  м. Вінниці.

Працював електриком  в  місцевому  колгоспі  «Зоря  комунізму».

Довгий  час  працював   в  Мурованокуриловецьких  електромережах   контролером.

Останнім  часом  працював   за  місцем  свого  проживання в м. Бориспіль  в  приватному  підприємстві.

6  березня  2022  року  був  мобілізований  І відділом (смт. Муровані Курилівці) Могилів-Подільського РТЦК та СП.

9 місяців ніс  службу в м. Одесі  в  військовій  академії.

28 грудня 2022 року передчасно  помер,  перебуваючи  на службі.

Залишилась вдовою дружина  Наталя Павлівна, втратили батька син  Роман та донька Оксана .

Ігор  був  доброю, щирою, позитивною  людиною. Був  майстром  своєї  справи,  електриком  за покликанням. Хто  б до  нього  не  звертався  по  допомогу  -  намагався  допомогти.

Похований 31.12.2022 на кладовищі села Попелюхи Могилів-Подільського району Вінницької області.