ЦИМБАЛЮК ОЛЕКСІЙ ВІКТОРОВИЧ

Дата: 27.02.2024 13:38

Народився   28 січня 1989 року в селі Карпіна Гора Маловішерського району Новгородської області.

У 1990 році сім’я переїхала на проживання в село Снітків Мурованокуриловецького району Вінницької області.

1996 - 2006 роки – навчався в Снітківській ЗОШ І-ІІІ ступенів.

2006 - 2009 роки - навчався заочно у Новоушицькому технікумі Подільського державного аграрно-технічного університету за спеціальністю Механізація сільського господарства, де здобув кваліфікацію техніка-механіка.

2017 - 2019 роки - навчався у Михайловецькому професійному аграрному ліцеї, де  здобув професію Тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва; водій автотранспортних засобів.

02.01.2009 року прийнятий на посаду лісника  Котюжанівської сільської ради  ДП  “Мурованокуриловецький райагроліс.

15.06.2010 прийнятий на посаду інкасатора ОБСПМО Титан Управління державної служби охорони при УМВС України у Вінницькій області.

2010 - 2011 роки - працював охоронником цивільної охорони Вінницького міського ВДСО при УМВС України у Вінницькій області.

10.11.2011 - 14.08.2012  - перебував на обліку в Мурованокуриловецькому районному центрі зайнятості Вінницької області.

2020 -  2022 роки - працював газоелектрозварником у ФОП Еліт-тент м.Вінниця.

Мобілізований   9 травня 2022 року.

Загинув  13 січня  2024 року під час вогневого ураження  БПЛА біля  села Тягинка Бериславського району Херсонської області.

Без сина залишився  батько   Віктор Дионисович, без батька -   сини Нікіта та Назарій, без чоловіка - дружина Вікторія Олександрівна, без брата – сестра Альона Вікторівна.

Порядний, добрий, чуйний, надійний, відповідальний  побратим та товариш,  добрий син, люблячий чоловік, турботливий батько і брат, - саме таким в пам’яті рідних та знайомих залишиться Олексій на все життя.

Похоронений на кладовищі с.Снітків Могилів-Подільського району Вінницької області.