ГЕНДЕЛЯК СЕРГІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ

Дата: 27.02.2024 13:20

Народився 25 вересня 1992 року в селі Снітків Мурованокуриловецького району Вінницької області.

У 2009 році закінчив 11 класів Снітківської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

2009 - 2010 роки – навчався в Барському професійному будівельному ліцеї, де отримав спеціальність електрогазозварювальника.

01.11.2010 - 01.11.2011 роки – служба у Збройних Силах України.

17.03.2012 – 17.06.2015 роки – служба в системі органів внутрішніх справ України.

06.07.2015 – 08.04.2016 роки - працював охоронником ТОВ «АТБ» в м.Київ.

Користувався авторитетом у колективі, серед однолітків, захоплювався футболом, був воротарем місцевої юнацької команди «Стріла» с.Снітків.

Любив своє село, приймав активну участь у його громадському житті.

З липня 2017 року проживав в смт Муровані Курилівці, де працював в приватному бізнесі.

З початком війни  26.02.2022 року призваний до лав ЗСУ.

31.10.2023 року під час скидання БПЛА поблизу села Первомайське Покровського району Донецької області отримав поранення, несумісні із життям.

06.12.2022 року  солдат Генделяк Сергій Олександрович нагороджений грамотою Міністерства оборони України в/ч  А 4628 за зразкове виконання військового обов’язку, професіоналізм, відмінне знання військової справи.

30.05.2023 року  отримав посвідчення учасника бойових дій (в/ч 2393).

03.06.2023 року нагороджений почесною нагородою (відзнака) 70 Окремого Стрілецького Батальйону в/ч А 4628.

Без сина залишились мати Емілія Антонівна, батько Олександр Васильович, без батька залишився дев’ятирічний  син Нікіта, без чоловіка - дружина Ірина Олександрівна, без брата – сестра Діна. Осиротіла Україна без вірного її захисника.

Порядний, добрий, надійний, відповідальний  в усьому, - так відгукуються про Сергія всі, хто його знав, хто жив з ним в одному селі.

04.11.2023 року  Генделяк Сергій Олександрович похований на кладовищі у селі Снітків Могилів-Подільського району Вінницької області .