КОЛІСНИК БОГДАН ОЛЕКСАНДРОВИЧ

Дата: 27.02.2024 13:17

Народився 28 листопада  1996 року  в  селі Конищів Мурованокуриловецького району Вінницької області в багатодітній родині.

В 12 років втратив батька, який передав йому свою любов до рідної землі та навички господарювання. Будучи найстаршим сином, він став опорою для матері та дуже хорошим братом для своїх сестер і братів.

2003 -  2012 роки – навчався в НВК с. Конищів.

2012 - 2015 роки – навчався в Михайловецькому професійному аграрному ліцеї, де здобув професію тракториста-машиніста.

Свою трудову діяльність розпочав з 18 років на полях Одещини трактористом.

У 2017 році був призваний на строкову службу до лав Збройних Сил України. Після закінчення служби продовжив працювати на Одещині.

З червня 2022 року Богдан без вагань  добровольцем  став на захист рідної України стрільцем-помічником  гранатометника відділення морської піхоти військової частини А 0216. Рік і чотири місяці недоспаних ночей, бойових дій і холодних та мокрих окопів. Але були такі щасливі зустрічі з рідним братом захисником, на жаль, не за святковим столом, а на полі бою.

16.10.2023  в ході бойового завдання  в селі Кринки Херсонської області, отримав поранення, несумісні з життям.

Без сина залишилась мати Інна Володимирівна, без батька - сини Даниїл та  Артем, без брата – брати Вадим, Роман та сестри Ірина, Наталія та Оксана.

Богдан був взірцевим у всьому: в сім'ї, роботі, дружбі, на полі бою. Людина з кришталево чистою совістю та загостреним почуттям відповідальності.

Похований на кладовищі в селі Конищів Могилів-Подільського району Вінницької області.