ОЗ МАРК МИКОЛАЙОВИЧ (ЙОСИПЕНКО МИКОЛА МИКОЛАЙОВИЧ)

Дата: 11.10.2023 13:16

Народився 1 січня 1998 року в с. Ягідне Мурованокуриловецького району Вінницької області.

2004-2013 роки – навчався в Воронівській та Мурованокуриловецькій загальноосвітній санаторній школі-інтернат І-ІІІ ступенів для дітей з захворюваннями серцево-судинної системи.

2013 - 2017 роки - навчався в Одеському технікумі газової і нафтової промисловості, де здобув спеціальність техніка з підготовки та транспортування нафти і газу.

Мав багато друзів, любив займатися спортом, особливо воркаутом.  Спробував себе в зйомках кінофільмів, в рекламі та фотосесіях. Працював на автозаправці, згодом поїхав працювати за кордон по студентській програмі.

28 листопада 2019 року був призваний на стокову службу до Збройних Сил України. 4 січня 2020 року склав військову присягу у в/ч А1414 в м. Десна. Далі продовжив службу в в/ч А2227 в 40 окремій механізованій артилерійській бригаді імені князя Вітовта. Отримав звання старший солдат.

22 лютого 2021 року підписав контракт на посаду командира відділення. З червня по серпень приймав участь у АТО та ООС у складі в/ч 2227.

З перших днів повномасштабного вторгнення російських окупантів повернувся на службу, адже був резервістом. В березні 2022 року пройшов навчання за кордоном та став ТВО командира гармати. Через рік служби  був прикомандирований до в/ч 0515 ГУР в спецпідрозділ «КРАКЕН»  штурмовиком-розвідником.

Планував створити сім’ю, народити дітей та продовжити акторську діяльність.

Марк дуже любив свою сім’ю та 2-х братів, кохану жінку Таню та її дітей. В нього очі сяяли при розмові про дітей.

На жаль, не судилося здійснитися всім його планам та задумам.

Загинув Марк 11 жовтня 2023 року біля села Іванівка Чугуївського району Харківської області під час виконання завдання. В момент ворожого обстрілу Марк не помітив дрона з вибухівкою, який здетонував поряд, внаслідок чого отримав обширні поранення, несумісні з життям.

Без сина залишилася мати Людмила, без брата брати Олег та Олександр, вся велика родина.

Похований 17.10.2023 на кладовищі в селі Ягідне Могилів-Подільського району Вінницької області.