ТАРАН ВІКТОР ОЛЕКСАНДРОВИЧ

Дата: 27.02.2024 10:52

Народився 4 березня 1987 року у с.Долиняни Мурованокуриловецького району Вінницької області.

1993-2002 роки - навчався в загальноосвітній школі  І-ІІІ ступенів с. Долиняни.

2002-2004 роки - навчався в загальноосвітній школі  І-ІІ ступенів с. Снітків,  де здобув атестат про повну загальну середню освіту.

У 2004 році вступив до Чернятинського аграрного технікуму  Вінницького державного аграрного університету, який закінчив 2007 році, отримавши диплом молодшого спеціаліста  за кваліфікацією “Агроном-плодоовочівник”.

В лютому 2008 р. прийнятий на роботу в ПОП “Весна” с. Долиняни слюсарем сільськогосподарських машин, де працював до квітня 2014 року.

У 2010 році  вступив до Вінницького національного аграрного університету на заочну форму навчання. Закінчивши навчання у 2013 році,  здобув кваліфікацію технолога з агрономії.

В 2014, 2016-2018 роках працював у ТОВ “Тріадаі-МК” с. Снітків на посаді обліковця з реєстрації бухгалтерських даних.

З 02.12.2015 по 15.04.2016 рік приймав участь у АТО на території Донецької та Луганської області у складі В14ПП В0425 на посаді стрільця-регулювальника комендантського  взводу. Був нагороджений  Почесною відзнакою   “Учасник АТО”.

З 25.02 по 15.06.2022 проходив службу в роті охорони , а з 16.06 по 18.09.2022  брав участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України, перебуваючи в м. Авдіївка Донецької області.

Загинув 18.09.2022 під час мінометного обстрілу біля населеного пункту Красногорівка Покровського району Донецької області.

Без чоловіка залишилася дружина Надія Василівна, без батька – син Артем, без сина та брата – мати Людмила Леонідівна та брат Анатолій Олександрович.

Похований на кладовищі в селі Долиняни Могилів-Подільського району Вінницької області.