В селищній раді відбулось засідання комісії з надання одноразової матеріальної допомоги
26 лютого 2024 року в Мурованокуриловецькій селищній раді під головуванням секретаря виконавчого комітету селищної ради Людмили Андрущак відбулось засідання комісії з надання одноразової матеріальної допомоги за рахунок коштів бюджету Мурованокуриловецької територіальної громади.
На розгляд комісії надійшло 38 заяв про надання матеріальної допомоги на лікування від жителів громади.
Комісією розглянуто дані звернення громадян та підготовлено пропозиції до виконавчого комітету селищної ради з надання одноразової матеріальної допомоги жителям громади на суму 71 тисяча гривень.
Оксана Смешняк,
головний спеціаліст відділу документообігу,
контролю та роботи зі зверненнями громадян
селищної ради