Триває Чемпіонат Вінницької області ВФСТ “Колос” з футзалу серед чоловічих команд

Дата: 19.02.2024 08:57

17 лютого 2024 року в селищі Томашпіль відбувся другий тур Чемпіонату ВФСТ Колос з футзалу серед чоловічих команд.

Команда нашої громади боролася за вихід до третього туру з командами Бершадської, Ямпільської та Гайсинської територіальних громад.

Всі команди, які потрапили до цієї групи є надзвичайно сильними суперниками та мають гарні футбольні традиції.

Першу гру Мурованокуриловецький Колос провів проти команди Бершадської територіальної громади та отримав перемогу з мінімальної перевагою 4:3. Голи забили Попик Петро, Гикавчук Богдан, Федорецький Андрій та четвертий переможний забив Сваток Олег.

Друге протистояння проти команди Гайсинської громади завершилося нічиєю з рахунком 2:2. Голи забили Олександр Побережний та Анатолій Корсун.

Третю вирішальну гру проти найсильнішої команди Ямпільської територіальної громади зіграли в нічию з рахунком 1:1. Гол забив Володимир Мороз.

Зайнявши друге місце в групі наша команда пройшла в третій тур, в якому зустрінуться 12 кращих команд області ( стартувало в цих змаганнях 32 команди).

Володимир Жук, начальник відділу з питань

фізичної культури та спорту селищної ради