У громаді вшанували учасників бойових дій на території інших держав

Дата: 15.02.2024 13:10

15 лютого 2024 року,  в День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 35-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану, в комунальному закладі «Мурованокуриловецький Центр культури та дозвілля» відбулася традиційна зустріч «Афганістан. Сторінки пам’яті».

Відзначення цієї дати свідчить про глибоку повагу українського суспільства до людей, яким довелося в мирні повоєнні роки виконувати нелегкий інтернаціональний обов’язок в «гарячих точках»: Афганістані, Чилі, Іспанії, Єгипті, В’єтнамі та інших країнах світу.

В заході взяли участь учасники бойових дій в Афганістані та на території інших держав, голова районної спілки ветеранів Афганістану Володимир Мельник, працівники закладу культури.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять полеглих, які не повернулися з війни в Афганістані, і тих, хто сьогодні віддав своє життя за свободу і незалежність нашої держави.

Від імені керівництва Мурованокуриловецької селищної ради зі словами глибокої шани та поваги до ветеранів війни звернулася селищний голова Галина Цибульська, яка вручила Грамоти селищної ради.

Воїнів-афганців привітали концертною програмою працівники культури, які виконали декілька вокальних номерів.

По завершенню заходу учасники зібрання схилили голови у пам'ять про загиблих воїнів-афганців, мешканців Мурованокуриловеччини, і поклали живі квіти до фотогалереї загиблих захисників України, наших земляків, а також до пам'ятника воїнам-інтернаціоналістам.

По закінченню концертної програми ветерани-інтернаціоналісти мали можливість поспілкуватись у неформальній обстановці, поділитись спогадами та обговорити хвилюючі питання.

Відділ організаційної роботи та зв’язків

з засобами масової інформації селищної ради