Роботодавці можуть отримати компенсацію за облаштування робочих місць осіб з інвалідіністю

Дата: 13.02.2024 11:26

За облаштування робочого місця працівника з інвалідністю роботодавцеві компенсують витрати на придбання допоміжних засобів.

Йдеться про:

• меблі (крісла з регульованими або фіксованими сидіннями, поручні та бруси, розсувні двері, засоби для їх відчинення/зачинення).
  • транспортери для піднімання сходами з електроприводом.
  • допоміжні засоби для позиціонування курсора та тактильних комп'ютерних дисплеїв.
  • брайлівські клавіатури та портативні пристрої.
  • підйомні платформи для робочих місць.
  • допоміжні засоби для відтворення звуку та для забезпечення здатності чути і бачити, тощо.

Щоб отримати компенсацію, роботодавцеві необхідно протягом 90 календарних днів з дня працевлаштування людини з інвалідністю подати до центру зайнятості відповідну заяву. Виплата компенсації здійснюється протягом п’яти робочих днів з дня прийняття рішення про надання компенсації на рахунок роботодавця.

Розмір компенсації:

▪ для осіб з інвалідністю першої групи - до 106,5 тис. грн (15 мінімальних зарплат).

▪ для осіб з інвалідністю другої групи - до 71 тис. грн (10 мінімальних зарплат).

Детальніше про послугу.

Додаткова інформація та консультації за телефоном 067-151-33-20, або на Телеграм каналі Підтримка ДСЗ Вінниця.