«Грант для ветеранів та членів їх сімей»: розпочніть власну справу!

Дата: 13.02.2024 10:17

Як зазначила Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна, програма спрямована на розбудову ветеранського бізнесу в Україні, а головне - на створення нових робочих місць.

"Ветерани, особи з інвалідністю внаслідок війни або один із подружжя можуть отримати кошти в сумі від 250 тисяч до 1 мільйона гривень на започаткування або розвиток вже діючого бізнесу. Розмір гранту залежить від кількості створених робочих місць", - підкреслила посадовиця.

Якщо у ветерана або його подружжя недостатньо знань щодо планування та розвитку бізнесу, за консультацією можна звернутися до найближчого центру зайнятості, а також до партнерів служби зайнятості за цим проєктом. Фахівці служби безоплатно нададуть консультацію або ж скерують на навчання на платній основі.

Щоб податися на ветеранський грант, необхідно скласти бізнес-план і подати заяву через портал Дія за посиланням.

Подані заява та бізнес-план не можуть бути виправлені. Можливе одноразове доопрацювання бізнес-плану. Заява, що подається членом сім’ї ветерана, має бути погоджена з дружиною або чоловіком отримувача.

Використати кошти гранту за цільовим призначенням, визначеним договором та бізнес-планом, створити нові робочі місця необхідно протягом 6 місяців з дня зарахування коштів на рахунок.

Максимальний період реалізації бізнес-проєкту за наданим грантом складає 3 роки.

Ознайомитись детальніше можна за посиланням.

Не втрачайте можливість започаткувати власну справу та здійснити свою мрію!