Посилення заходів профілактики щодо захворювання тварин на сказ обговорено Державною надзвичайною протиепізоотичною комісією при Могилів-Подільській РВА

Дата: 12.02.2024 13:47

Сьогодні заступник начальника Могилів-Подільської районної військової адміністрації Володимир Рубанський провів засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Могилів-Подільській районній військовій адміністрації. Участь в засіданні від Мурованокуриловецької селищної ради взяла селищний голова Галина Цибульська.

Члени комісії обговорили питання посилення заходів профілактики щодо захворювання тварин на сказ на території району та прийняли рішення, яким передбачено:

• організувати проведення кампанії з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу;
  • провести імунізацію наявного поголів’я собак і котів в усіх населених пунктах Могилів-Подільського району;
  • розглянути можливість створення в населених пунктах притулків для утримання безпритульних тварин;
  • активізувати роботу по зменшенню кількості бродячих, безпритульних собак і котів на адміністративних територіях;
  • забезпечити заходи щодо реагування на появу диких тварин, зокрема лисиць, у населених пунктах;
  • посилити роз’яснювальну роботу серед населення про небезпечність сказу для людей і тварин та заходи щодо профілактики й боротьби з ними.
  • Відділ організаційної роботи та зв'язків
  • з засобами масової інформації селищної ради