Відбулось засідання постійної комісії селищної ради

Дата: 12.02.2024 08:37

9 лютого 2024 року відбулось засідання постійної комісії селищної ради з питань фінансів, бюджету, планування, соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва, комунальної власності, житлово-комунального господарства,  інфраструктури та транспорту, яка розглянула наступні питання:

1. Про затвердження граничної штатної чисельності комунального закладу “Мурованокуриловецький Центр культури і дозвілля”.

В даному проекті рішення пропонується затвердити штатну чисельність комунального закладу “Мурованокуриловецький Центр культури і дозвілля” в кількості 45 штатних одиниць.

1. Про затвердження граничної штатної чисельності комунального закладу “Мурованокуриловецька селищна публічна бібліотека”.

В даному проекті рішення пропонується затвердити штатну чисельність комунального закладу “Мурованокуриловецька селищна публічна бібліотека” в кількості 23,5 штатних одиниць, що на 3,25 штатних одиниць менше 2023 року.

1. Про розгляд клопотань головних розпорядників та одержувачів коштів всіх рівнів щодо виділення коштів з вільного залишку бюджету громади за 2023 рік.

Депутати обговорили 12 клопотань головних розпорядників та одержувачів коштів бюджету громади щодо виділення коштів на фінансування заробітної плати, комунальних послуг та покращення матеріально-технічної бази установ та рекомендували включити їх в проект рішення комісії  “Про внесення змін до рішення 47 сесії селищної ради 8 скликання від 15.12.2023 №2806 “Про бюджет Мурованокуриловецької селищної територіальної громади на 2024 рік”.

Відділ організаційної роботи та зв'язків

з засобами масової інформації