Розпочався Чемпіонат ФТО ВФСТ "Колос" з футзалу 2024 року серед чоловічих команд територіальних громад Вінницької області

Дата: 12.02.2024 09:10

10 лютого 2024 року в м. Бар відбувся перший груповий відбір в  Чемпіонаті ФТО ВФСТ "Колос" з футзалу  серед чоловічих команд територіальних громад Вінницької області.

Команда нашої громади також взяла участь в цих змаганнях. Отримавши одну перемогу над Шаргородською громадаою з рахунком 4:1 виборола право грати в другому турі зманань.

Володимир Жук, начальник відділу з питань

фізичної культури та спорту селищної ради